Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért repedezett 16 hónapos...

Miért repedezett 16 hónapos fiam mindkét nagylábujj körme? Volt már valakinél? Mitől lehet és mit kell tennem?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamnál is ugyanez a probléma. Mindkettő csúnyán repedezett, és elvékonyodott. Elvittem bőrgyógyászhoz, és kaptunk valami tápláló krémet (gyógyszertárban keverték ki). Még nem tudom, hogy jó lesz-e, csak néhány napja kezdtük használni. Azt mondta a doki, hogy főleg érzékeny bőrű gyerekeknél fordul elő ilyesmi.
2013. júl. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16 hónapos lesz a lányom, és ugyanígy a nagylábujjain reedezett a körme. Én arra gondoltam hogy attól van, hogy mindig lábujjhegyre áll és attól repedezik be neki.
2013. júl. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Tehát akkor meg kéne néznie egy bőrgyógyásznak?
2013. júl. 26. 12:08
 4/7 anonim ***** válasza:

A lányomnak, és a fiamnak is ilyen. Én azt hittem, öröklött. A doki mondta, hogy van ilyen, vágjuk vissza teljesen. Vágtam mindig, de most is ilyen nekik. Mondjuk mindkettő fehér bőrű, szőke, de én is, és nekem nincs ilyenem.


Kedves Első! Milyen kenőcs?

2013. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagylányomnál ugyanez volt, nem kaptunk rá semmilyen krémet, nagyon szépen elmúlt, hibátlan körme van. Hófehér, kényes bőrrel.

Most a 14 hónaposnak pont ilyen van. És a bőre sötét, nem kényes.

(édestesók)

2013. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nem tudom megmondani sajnos, hogy mi van a krémben, mert nincs ráírva a tégelyre. A gyógyszertárban az orvos receptje alapján készítették el. Azt mondta, hogy előfordulhat, hogy kevés "tápanyag" jut a körmébe, ezért ilyen. És hogy majd kinövi, de ezzel lehet kicsit segíteni neki. Bocsi, hogy nem tudok részletes info-val szolgálni.
2013. júl. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi 1-es. Szerintem A-vitaminos lesz, majd rákérdezek az orvosunknál.:)
2013. júl. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!