Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha már eleve csíkos, repedezet...

Ha már eleve csíkos, repedezett a hasamon a bőr a fogyás-hízások miatt, akkor most terhesség alatt felesleges kennem bármivel, igaz?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 11:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a csíkosodás miatt igen, felesleges, de azért mégiscsak kellemesebb lenne bekenni, nem feszülne a bőr annyira, legalábbis kívül.
2012. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bár nem látom milyen most a hasad, de érdemes kenni, ennél még akár sokkal rosszabb is lehet...
2012. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Érdemes azért kenni, hogy jobban meg máshol ne jelenjenek meg csíkok. Amik megvannak nem fognak elmúlni, de talán kiküszöbölöd h újabbak legyenek! Ártani nem árt. Meg jót fog tenni, nekem már eléggé feszül és viszket a hasamon a bőr, pedig minden este babaolaj+ testápoló.



32hkm

2012. aug. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És mivel kell kenni? Mikortól? 17hetes vagyok.
2012. aug. 16. 12:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Na, akkor már neki is állhatsz holnaptól. Én nem viszem túlzásba, vettem babaolajat. A Johnsohns-tól a sárga, mivel ez a bőrbe zárja a nedvességet. Zuhany után bekenem ezzel, majd ha beszívta akkor a Nivea testápolómmal. Nem vettem kifejezetten erre krémet.


32hkm

2012. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is kezd el kenegetni, ártani biztos nem ártasz! Én is olajjal kenem, eléggé az elejétől, mivel nekem alapból a combomon, csípőmön már voltak ilyenek, és nagyon féltem/félek, hogy a hasam milyen lesz. Szerencsére még semmilyen, pedig nagyon feszül a bőröm-köldököm kezd is kifordulni :) 33hkm
2012. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Érdemes megpróbálni, de ez genetika inkább!

Én is sokat fogytam-híztam életemben, soha egy csíkom nem volt miatta.

Terhesen is sajnos sokat híztam, de nem lettem csíkos. Barátnőm kb. feleannyit hízott,mint én, neki nagyon csíkos lett hasa, pedig kenegette!

2012. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sztem sosem felesleges, legalább több repedés nem lesz
2012. aug. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem hirtelen növés miatt lett 13évesen sok csíkom, de terhességem alatt eddig 2db piros pötty lett mind2 oldalamon, havi 1kg-t híztam, nem volt hirtelen a hízásom, de csak hasra híztam sehova máshova. Még 5hetem van, remélem nem lesz rossszabb.
2012. aug. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!