Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit eszik a 6,5 hónapos...

Mit eszik a 6,5 hónapos babátok? Reggel, du és este még anyatejet eszik.

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És mit eszik tízóraira meg uzsonnára? Hozzátáplálást, kóstoltatást már elkezdtet? (bocsi, h visszakérdezek, de így lehet jobban tanácsot adni)
2009. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 6,5 hónapos a lányom. 3 hete kóstoltatom vele a gyümiket (alma, barack, sütőtök), kedden kapott először krumplit, de túl sokat, megfeküdte a gyomrát, így tegnap meg ma csak anyatejet evett, holnap újra próbálkozom. A védőnő mondta, hogy sütőtökbe keverjek kis krumplit. Ezt ebédre kapja, utána szopizik is. Amúgy továbbra is 3-4 óránként anyatejet kap.
2009. okt. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6,5 hósan így ettünk: hajnalban szopi, reggel szopi, tízóraira gyümölcs (kb 150-200 g), délben főzelék (ez is kb ugyanennyi, ekkor kezdtük kb a husit) , este szopi és utána fél adag riszes tejpép.
2009. okt. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanennyi idősen az én lányom már kiváltotta magától a tízórait és az uzsonnát. Délelőtt gyümölcsöt kapott, délután pedig tejpépet vagy tejberizst(anyatejből). Két hétre rá délben sem kellett neki a cici, így főzeléket csináltam hamar-gyorsan, abból evett egy egész adagnak megfelelőt és elmaradt ez a szopi is. Sajnos a gyors kiváltások miatt elfogyott a tejem 8 hónapos korában, de amíg egy kicsi is volt, szoptattam legalább este+kapta a tápszert is.
2009. okt. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok,köszönöm mindenkinek a választ.Hajnalban szopi,reggel szopi,11 körül tejpép,2 körül főzi,v üveges abból hajszál híján az egészet megeszi,v én főzök vmit,du szopi és este is szopi.Akkor ennyi elég.Gyümiből evett már-alma ,banán,barackot zöldből-répa,burgonya,zborsó,variálom mindig,ja és üvegesben husisat is evett már szívesen,kíváncsi vok ki mit ad még.
2009. okt. 23. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!