Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 és fél hos babátok hogy...

4 és fél hos babátok hogy fejlődik?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Néha sikerül megfordulnia.Inkább popsit dobálva fordul meg.Nagyon szépen tartja a fejét. Jósulyban van igy nehezebb fordulnia.(Meg kapott nemrég gyógycipőt ez is hátráltatja).
2013. júl. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Forgolódik, hasra meg vissza, hátrafelé tolatva kúszik hason :) Gyönyörűen tartja a fejét már régóta, folyton kukucskál, kiveszi a cumit a szájából aztán bekapja magától, szépen eljátszik a zenélős csörgős dolgokkal egyedül kb 20 percig. A nagyobbik lányunk ennyi idősen már négykézláb lökte magát előre hátra mint ha lovagolna, most a kisebbik le van tőle maradva egy kicsit, de a nagyobbik amúgy is nagyon gyors tempóba fejlődött csak lesett a doki is. A hozzátáplálással nagyon szépen haladunk, megeszik 1 étkezésre 2 barackot 3 babapiskótával, vagy 1 egész nagy banánt 2 babapiskótával, szereti a hasát, de nem túl nagy 4 hónapos mérésen volt 61 cm és 5900 gramm, pont átlagos baba. A te babád miket csinál?
2013. júl. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hu most meglepődtem... Már igy eszik a 4.5 hósod? Az enyém csak szopizik még. Ő 62cm és 6kiló volt a 3 hós státuszon.4hósra holnap megyünk reggel.De az itthoni mérleg szerint 6750gr.
2013. júl. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm aki eddig válszolt, mi nagyon nagyok vagyunk 12én volt 4 honapos és most kilenc kiló.szépen forog, hasrol hátra és vissza is. ő is emeli a fejét, a cumis trükk it is menő. a játszószönyegét nem szereti de a hintába és kiságyba szivesen elvan. hozzátáplálunk mi is. eszik már krumplit, répát, almát, barackot, darált, kekszet. hétvégén a krumplihoz és répához tettem egy kis májat, ugy ette mint kacsa nokedlit. banánt is szereti. a nagylányomnál tartottuk magunkat hogy mit mikor mennyit, de vele már nem annyira, persze tejet meg ilyesmit ő sem kap. de májat meg csirkehusit igen. tápszeres baba, és tápival is max 2 oráig birja ki ezért táplálunk hozzá.
2013. júl. 30. 10:03
 5/5 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok, igen az én kislányom már így eszik :) Nekem sajna a naggyal 2 hétig most a kicsivel meg 3 hétig volt csak tejem, szóval tápszeresek lettek hamar, ezért is kezdtem már el a hozzátáplálást. Én egyikkel se nagyon tartottam be a táplálási táblázatokat, mindennek meg van a maga ideje, a tejjel vagyok csak óvatos, azzal kivártam és most is kivárom az 1 évet.
2013. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!