Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj, ha egy 6 hónapos baba...

Az baj, ha egy 6 hónapos baba 12 kiló?

Figyelt kérdés
4 kiló volt a születési súlya.
2013. júl. 29. 15:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A 9-esnek kisebb mint átlagos a gyermeke??? Akkor én mit mondjak? A 18 hós oltáson volt 9350gr.
2013. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2és fél évesem pont 12 kg.Vékonyabbnak látszik az átlagnál,de nem vézna.
2013. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem rosszindulatból írtam,senkit nem akarok megbántani!:)

Csak felesleges ilyen szempontból összehasonlítani a gyerekeket,mert egy fél éves 12kg-os gyerek így is-úgy is hatalmas ami nem jó akárhány kilóval született!

2013. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem is soknak tűnik, főleg ha átlag a hossza, bár azt nem írtad, hogy mennyi, így gondolom nem is a Te babád...

Az én lányom is 4 kg-mal született, 10 kg volt 6 hónapos, 13 kg 1 évesen, de magasabb is, mint a kortársai. Most 16 hónaposan mindenki 2,5 évesnek nézi, és így is jó kis husis lábai vannak.

Szóval ha csak erre számolok még 2 kg-ot, úgy is sok. De gondolom doki, védőnő szemmel tartja, nem?!

2013. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem is nagyon sok.az én lányom 6 hósan 6650g és 66cm volt,most 10 hósan 7600g.és 71cm
2013. júl. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az én 4 évesem 13 kg. Igaz, elég alacsony is.
2013. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

én gyerekem átlagos testalkatú, 1 évesen 10 kiló volt, 2 évesen 12....


mit eszik a pici? anyatejes vagy tápszeres?

nekem elég soknak tűnik, persze nem mindegy, hogyan érte el, mert ha minden nyekkenésre kapott enni, akkor nem csoda, ha viszont átlagosan eszik akkor gond lehet és meg kéne nézetni

2013. júl. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor elárulom a "titkot". A baba már nem baba, hanem jó nagy fiú, ez egy jó pár évvel ezelőtti történet. Teljesen egészséges, okos, ügyes, átlagos testalkatú. Baba korában sem volt semmi baja, csak túl volt etetve anyatejjel. Ugye, amire mindenki azt mondja, hogy lehetetlen. Iszonyú sokat evett, bár nem minden nyekkenésre kapott cicit, csak kb. 3 óránként, de akkor mindig sokat evett. Akkor gyönyörű szépnek láttuk, de most utólag visszanézve a képeket, hát tudom nem szép ilyet mondani, de brutálisan kövér volt.

Most van egy pici babám, aki elég hamar tápszeres lett. Ő 6 hónaposan 6 és fél kiló.

2013. júl. 29. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!