Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tippelnétek? Hányadik hét és...

Tippelnétek? Hányadik hét és milyen nemű?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 29. 21:13
 1/9 anyács ***** válasza:
Fiú, és 32.hét környéke??? Megírod privibe légyszi?
2013. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ment a privi :)
2013. júl. 29. 21:19
 3/9 anonim ***** válasza:

36. hét, kisfiú. Nagyon helyes pocakod van! :)

Minden jót nektek!

2013. júl. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27 körül, fiú :)
2013. júl. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 38. hét és kislány :) Háát nem vagyunk nagy pocakosok, elég becsapós, tudom :) Azért remélem, nem egy mazsola lakik benn ;)
2013. júl. 29. 21:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 34 hétre tippeltem volna! Tényleg nincs nagy pocakod :)! Nekem hatalmas hasam volt és egy picike kislány volt benne, szóval ne a hasad méretére adj! Majd írj, ha megszületett a pici. Gratulálok :)!
2013. júl. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 37. héten kb. ekkora pocakkal mentem szülni, 2750 gramm lett a kislányom, de mindenki piszkált hogy milyen pici a hasam, még 2 kg se lesz a baba. De egyébként én alacsony is meg vékony is vagyok. Barátnőmnek hatalmas pocakja volt, mindenki azt hitte 4 kg-os gyereke lesz, és végül 2600 grammal született a fia. ÚGyhogy a pocak mérete egyáltalán nem mérvadó!
2013. júl. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok azt nem írtam hogy a barátnőm a 40. héten szülte ekkorával a fiát!
2013. júl. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de jó :) Most kicsit megnyugodtam, mert próbálok nem foglalkozni vele (am én is alacsony vagyok, bár most nem mondanám, hogy vékony :)), csak sokszor piszkálnak a mérettel. Az mondjuk szerencsém, hogy nem vizesedtem (csak 34. hétig, utána mindig polcoltam, stb. és elmúlt), így maradt CSAKPOCAK :D Majd megnőnek idekinn nem igaz? :)
2013. júl. 30. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!