Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 30napos a babó és a napokban...

30napos a babó és a napokban jóformán óránként kér enni és kb 40 perc egy szopi, azaz jóformán egész nap csak cicin lenne. Nem is ez a gond, hanem, hogy mindig éhesnek tűnik, sír es a kezét tömi a szájába és néz, tátog. Mit kell tenni ez-esetben?

Figyelt kérdés
Ezert hát adok neki, de nem tudom, h éhes marad e mégis a cicin vagy mert lehet ez? Lehet, h nincs is tejem elég neki ? A mérlegelés nekem nem jött be. Most adtam neki cumiba lefejt tejet, 70et, simán megitta. Mit tegyek? Hogy fog igy beállni a kereslet-kinalat? Mit tegyek?
2008. jún. 27. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy csak téged akar, de ha óráként kér, adj neki a ciciből. Szerintem jobb mint a lefejt tej az üvegből. Az én lányom 3 hónapos és ebben a melegben van hogy órnként kér. Ha gyarapszik a súlya akkor eleget eszik.
2008. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne aggódj, gondolj bele, milyen hőség tombol, és ő még ráadásul egy fejlődő szervezet, akinek nemcsak ivásra, evésre, de megnyugtatásra is szolgál a cici. Tedd nagyon sokat mellre, minél több legyen a tejcsid. Az én fiam 3 hónapos, és délután szinte óránként kér enni, és azt érzem, egész nap csak etetem, etetem, és nem elég. Ha úgy érzed, nem elég egy mellből, próbáld meg két mellből etetni, hátha úgy elég a tejed. Hidd el be fog állni a kereslet-kínálat. Nehéz ügy ez a szoptatás, nekem is, de higyj magadban és a babádban! Én is mindig biztatom magam. Én 6 hetes korában adtam kis tápszerpótlást, de nem tartott tovább két hétnél. Ki kellett dobnom a zacskót. Szóval nyugi, mindent bele és jó babázást!
2008. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk ugyanez volt a gond és kikellett egészíteni az étkezését tápszerrel is,mert nem elég tápértékű a tejcsi! Sajna! Most cici, utána tápszer és tudom, hogy jól lakott!

2008. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én 2 hetes babám is óránként kér cicit, másképp nem nyugszik meg. Próbáld meg vízzel megitatni, lehet szomjas, jól fog esni neki. A tej azért egy tápláló dolog, sűrű, nehéz, a víz jól jön nekik. A babám beszlopál 5-6 kanál vizet, és máris jobban van, és kimarad egy órai szopi:-)
2008. jún. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hello!Mi ma vagyunk 26 naposak. Amig nem volt ez a szornyu hoseg a kisfiam 3 orankent evett. Amiota beallt ez a folyamatos meleg max 2 orat birja. Ajanlottak, hogy fozzek gorcsoldo teat(lehet beletenni meg komenyt is) es kozben adogassak neki. Igy tudjuk tolni a szopit es radadasul meg jot is tesz a kis gyomranak a tea,amugy is nekik is szukseguk van a boseges folyadek bevitere.

De azert ajanlom,hogy kerdezz ra a vedonotol, hogy csakugyan nehogy ne legyen eleg taplalo a tejcsid, vagy teszteld le, fejjel ki egy keveset es ha vastag fol marad az uveg oldalan, akkor biztos, hogy a tejjel minden ok.

Kitartast es fo a magabiztossag!

2008. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!