Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van értelme szájmaszkot...

Van értelme szájmaszkot hordani, hogy a lányom ne kapja el tőlem a betegséget? Beteg vagyok, lehet, hogy influenza, nem szeretném, hogy a 15 hónapos lányom elkapja. Van itthon maszk, de szinte megfulladok benne.

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 16:51
 1/6 Bea24 ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen van értelme, főleg, hogyha komolyabb bajod van, mert ezek a betegségek cseppfertőzéssel terjednek.
2009. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudo. Biztosan van értelme, de nekem sosem jutott eszembe..igaz, sokáig szopiztak a gyerekeim és most a pici is.Voltam már beteg, de sosem kapták el. Ja! És nálunk van a picin kívül 3 nagyobb is, furán nézne ki, ha rájuk is szájmaszkot adnék .... Persze, ha nagyon félsz, inkább használd.
2009. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy van valami értelme. Mi is betegek vagyunk. A 8 éves fiam hozta haza a suliból, megfertőzte a férjemet is , és engem is. A kislányunk egy hónapos, és szívnom kell az orrát. Szerintem ha nem maszkban mászkálnánk itthon, biztos hogy be is lázasodott volna. Tényleg borzasztó a maszk, főleg betegen, de ez van sajnos. Hidd el, mindenkinek szívességet teszel, ha felveszed.
2009. okt. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha szopizik még, akkor nincs, ha nem, akkor próbáld meg használni...
2009. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor beteg voltam, a doktornő javasolta, hogy hordjam a szájmaszkot, és adjak megelőzésképpen Cebion cseppet. Én hordtam is, bár tényleg nagyon kényelmetlen, alig kaptam levegőt, főleg hogy be volt dugulva az orrom is, de a fiam nem kapta el, pedig nem anyatejes már.
2009. okt. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, hordom!

Még annyit kérdeznék, milyen gyakran cseréltétek?

2009. okt. 25. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!