Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hós baba ihat tejitalt?

11 hós baba ihat tejitalt?

Figyelt kérdés

A tejem egyre kevesebb, a doktornő pedig nem díjazza a tápszert, főleg ahogy Ő fogalmazott ilyen nagy babánál.

A vízzel kikeverhető tejitalt ajánlotta (már ha meg fogja egyáltalán inni), hogy este próbáljam meg neki azt.


De azt meg 1 éves kor után lehet.

Most akkor???


2013. aug. 1. 21:52
 1/6 Jégtánc ***** válasza:
Az az egy hónap most már nem oszt nem szoroz.Próbáljátok ki.
2013. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, Én ugyanerre gondoltam, hogy ezen semmi nem múlik. Csak az is eszembe jutott, hogy ez a tejital 1 éves kortól ajánlott, de inkább fölötte.... :)


Gondolom baja nem lesz Tőle ha adok neki, bár elképzelni sem tudom , hogy milyen íze lehet :D

2013. aug. 1. 22:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ó, persze, mi a Milumilét használjuk, amúgy kicsit édeskés íze van. Bár megmondom őszintén, nem biztos, hogy ízleni fog neki az anyatej után. Nekem több ismerősöm mondja, hogy nem fogadják el, inkább akik tápszeresek voltak.
2013. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jégtánc ***** válasza:
Lányom szerette:)Nincs rossz íze,legalábbis sokkal jobb mint a tápszeré.
2013. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk van banános is.:-)
2013. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi is Milumil tejitalt használtunk és én megkóstoltam, és felnőtt fejjel is azt mondanám rá, hogy egész finom, olyan, mint a vaníliás tej, az én lányom szereti....ellentétben a tápszerrel, amit csak valami ízesítéssel (pl kakaó) ivott 10 hónapos korától.

Szóval szerintem próbáljátok ki, én is korábban adtam neki kb egy héttel, mert elfogyott a tápszer, és már nem akartam venni új dobozzal...

Nem lesz tőle semmi baja!

2013. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!