Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hós lesz a léányom. Tápszeres...

5hós lesz a léányom. Tápszeres. édeskömény teát ihat e midennap?

Figyelt kérdés
és ha igen mennyit?nem e lesz baja? és cukrot kell e bele tenni? köszi -egyébként nem hasfájós.

2013. jún. 29. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Cukrot nem kell bele tenni, a kömény amúgy is édes. Segíti az emésztését, én 2 dl-nél többet nem nagyon adnék neki naponta, egyszerűen nincs szüksége rá.
2013. jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 hetes kortól már lehet adni babáknak és akkor kell adni amikor látod h küszködik a pocakjával...pár korty is segít így nem kell állandóan adni a gyereknek úgy mint a vizet.

Ha meg nem hasfájós teljesen felesleges. Csipke vagy kamilla teát adj neki ha teát akarsz.

Volt olyan ismerősöm aki tett bele egy pici kiskanál cukrot de azt is úgy h felforralta h ne fájjon tőle a pocakja.

De ha nem akarsz ennyit bajlódni ezekkel vannak az instant babateák is. Megvan adva hány hónaposoknak lehet venni. Azt hiszem 4hóstól lehet először adni ezeket a teákat. Mivel már ti majdnem 5 hósak vagytok találsz majd olyat amilyet akarsz. :) Remélem tudtam segíteni. :)

2013. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. jún. 29. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is tápszert eszik. Kb. napi 2-3dl folyadékot iszik meg, abból max.1dl édeskömyény tea. De van, hogy nem is iszik azt egész nap, csak vizet. Egyébként nem gondolom, hogy ártana, csak szeretném ha szeretné a tiszta vizet is. :)
2013. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ezen az elven mozgok. Nem muszáj, hogy megszokja, hogy az italnak édes-vagy akármilyen- íze van. Ha szomjas, megissza a vizet is, legalábbis a legtöbb gyerkőc. Nyilván vannak kivételek.
2013. jún. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!