Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van, akinek nincs napirendje...

Van, akinek nincs napirendje 1-2 hónaposan?

Figyelt kérdés
6 hetes a babám, napközben próbálom tartani a napirendet, de ezt nagyon nehéz, mert reggel mindig máskor kel. Keltesem föl mindig ugyanakkor vagy bízzam rá, hogy mikor ébred és mikor kér enni?
2009. okt. 25. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt. Igány szerint szoptattam, mikor ennyi idős volt, napi 10-12x, összevissza aludt. Szerintem kár erőltetni, csak magadat idegesíted (meg őt is), majd ha már kevesebbszer fog enni, beáll, de még akkor is lesznek olyan napok, amikor minden másképp lesz, mint szokott.
2009. okt. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig két gyerekem van, és az a tapasztalat, hogy egy idő után maguk "beállítják" a napirendjüket, úgy, hogy teljesen igény szerint szoptatok, kb. 3 óránkéntira, (éjjel meg 3,5-6 óra.) Ez azt jelenti, hogy 1/2-1 órás eltérések, vagy csúszások azért vannak. Ehhez jön hozzá, hogy ha pl. elmegyünk valahová, akkor könnyen borul az egész, de ez normális. Gondolj bele, Te is van, hogy fél 1-kor,és van hogy 2-kor ebédelsz... Mindemellett annyiban a babának is alkalmazkodnia kell, hogy ha pl. időre megyünk valahová, pl. orvoshoz, akkor előtte felrázom és megszoptatom, hogy ott ne kelljen, csak majd újra itthon. (Nincs autónk, így ott nem tudom.) Szóval mindenki rugalmas picit. :o) De ha otthon vagyunk, és nincs semmi fontos, akkor én alkalmazkodom a babához, nem kelteném fel soha azért, mert letelt a 3 óra, ha éppen alszik...
2009. okt. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekunk se volt napirendunk mostanra kb beallt. most 3 honapos.legyel nyugis befog allni.ne eroltess semmit mert csak felhuzod magatokat.
2009. okt. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is küzdöttem, mostanra elég jól beállt, 4 hónapos. Inkább nekünk van szükségünk rendszerre, ők még csak most próbálgatják, hogyan is zajlik az élet.
2009. okt. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2,5 hónaposak vagyunk. Már kezdtünk beállni egy rendre, de ma ez az óraátállítás kissé megbolygatott. Nem a babát, hanem engem. Néhány héttel ezelőtt még én is kétségbe voltam esve, de kialakul az, meglátod! Én igyekszem alkalmazkodni a babához, csúszások előfordulnak, rugalmasnak kell lenni!
2009. okt. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem két hónapos a babikám és nincs napirendünk. Ami biztos a napunkban az csak az, hogy délelőtt és délután is megyünk sétálni, de az időpont az váltzik. :) Én nem eröltetek soha semmit és így is lassan egy hete átalusszuk az éjszakákat. :)
2009. okt. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!