Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Libero up and go vélemény?

Libero up and go vélemény?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak pisiléshez használja a baba, akkor nagyon jó. Ha belekakil, annyira nem szerencsés, mert nem tudod a kaki kipotyogása nélkül levenni.
2013. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb bugyipelenka, nekem a kaki se esett ki soha, oldalt szét kell tépni és össze lehet ragasztani, mikor a kukába kidobjuk.

Nekem a Pampers bugyipelenkája nem jött be.

2013. aug. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgyszintén,ahogy a második válaszoló írja,szétszakítom a két oldalán,és onnan ugyanaz a folyamat,mint a tépőzáras pelusnál.Összetekerhető,a hátoldalán levő átlátszó ragasztócsíkkal rögzíthető,majd kuka..

Én eddig csak ezt használtam még a fiamnál.Általában mindig akciósan,vagy kuponra veszem.

2013. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap vettem, és már teszteljük. Eddig okés, bár én kaki után adom rá. Reggel kap egy rendes pelenkát, jön a reggeli, a "menetrend szerinti kaki", aztán nemkap egy ilyen totyotósat. Nekem eddig tetszik. Pár hónapja véletlenül a Müller saját márkáját pelenkája helyett, saját márkás bugyipelenkát vettem, az nem tetszett. Ez viszont jó kis szellősnek néz ki.
2013. aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!