Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek hogy tetszik az Alíz...

Nektek hogy tetszik az Alíz és a Lili név? Milyen jellem jut róluk eszetekbe? Ti adnátok a babátoknak?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 11:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
a Lili aranyos, az Alíz is szép név lenne, ha nem társítanék hozzá olyan dolgokat, amik miatt nem adnám a gyerekemnek. két Alízt ismerek, az egyik drogos, a másik meg hogy is mondjam szépen, mkivel összefekszik :D
2013. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A Lili szerintem nem rossz név. Nekem egy szőke kislány jut róla eszembe :D

Az Alizzal (igen, így rövid i-vel írva) pedig elfogult vagyok, mert így hívják a 2 hetes kislányomat :) Ő jut róla eszembe :D

2013. aug. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A Lili nem tetszik,az Aliz szép :)
2013. aug. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
dejó :D engem és a legjobb barátnőmet pont így hívnak :D Most tényleg sok a Lili, de mikor én születtem még ritkábbnak számított errefelé. Az Aliz is tetszik, olyan komoly név :)
2013. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
és mégis szerintem én vagyok a komolyabb és nem szőkehajú:) a barátnőm pedig szőke kékszemű
2013. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Engem Lilinek hívnak, és szerintem egyáltalán nem vagyok törékeny (legalábbis szerintem), barna hajú, barna szemű... való igaz, az én környezetemben is iszonyat sok Lili van, de ez nem feltétlenül baj. Az Alíz nekem nagyon tetszik, mert mindig egy bájos, aranyos ember jut róla az eszembe:)
2013. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
És kicsi koromban elég hisztis voltam, de seperc alatt kinőttem szerintem ez a többségnél így van:)
2013. dec. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
2017-ben is minden kislány LILI, HANNA, ANNA
2017. febr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A Liliána is Lili.

Amúgy szép név. Az Alíz is. Mindkettő tetszik.

2017. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!