Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tortája volt a babátokn...

Milyen tortája volt a babátoknak az első szülinapján?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A fiamnak túrótorta volt, alul összetört keksz (korpovit egy kevés zabossal), rajta a túrós-joghurtos-gyümölcsös (talán eper volt) massza. Minimális cukorral.


A lányomnak zabkásatortát csináltam: zabpehelyből fele víz fele tejjel sűrű kását főztem, összekevertem mindenféle finommal (mazsola, datolya, alma, aszalt vörösáfonya, fagyasztott ribizli), őzgerincbe tettem megdermedni, utána kiborítottam. Egy gramm cukor nem került bele, abszolút gyerekbarát volt. És roppant finom.

2013. aug. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ilyen! Egy hobbi tortaszobrász barátnőm segített megcsinálni! A töltelék csokis és vaníliás volt!

2013. aug. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

[link]


mi ilyet rendeltünk. Csokis volt.

2013. aug. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja, és sünis.
2013. aug. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A lányomnak gesztenye tortája volt...harapta:)))
2013. aug. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Málnás túrótorta. De a málnát nem ette meg.
2013. aug. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyen, 1 évesen még nem adok neki cukrot.
2013. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem kötelező cukrot tenni bele,rengeteg ilyen recept is van egyébként. De csak úgy megsúgom,hogy az anyatejben és a tápszerben is van cukor,sőt a tejpépekben és nagyon sok másban is. Csak emiatt megfosztani egy kicsi gyereket ettől az élménytől,ráadásul úgy,hogy még a fáradtságot sem veszed,hogy utána nézz egy cukor nélküli receptnek... Na mindegy,csak egy vélemény. Nálunk csak 1 hónap múlva lesz aktuális,még nem tudom milyen lesz a torta,de mindenképpen formatortát szeretnék csinálni,rengeteg gyümölccsel,talán joghurttal,vagy túróval,még nem tudom. Igazából szerintem teljesen mindegy,mert úgyis csak annyit fog enni belőle,amennyi a kezére ragad a nagy turkálásban,ez inkább csak a formaságok miatt van. A vendégeknek sütök sütit,édeset és sósat is.
2013. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nállunk 2 hete volt kislányom 1 szülinapja, őszibarackos-túros tortája volt.

Nagyon ízlett neki.

2013. aug. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Házilag készített gyümölcstorta,sok és friss gyümölccsel,pudinggal.
2013. aug. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!