Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Homeós bogyótól lehet rosszul...

Homeós bogyótól lehet rosszul a babám? Pl: székrekedés? Hasfájás?

Figyelt kérdés
nem tudok másra gondolni, csak erre. egész hétvégén sírt, de úgy, mint még soha. és pont most kapott bogyókat, előtte soha. az én kajám nem bánthatta a pociját, nem ettem semmi újat...
2009. okt. 26. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hinnem, hogy a homeos bogyo lenne a ludas.
2009. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A homeós szereknek nem hinném, hogy lenne ilyen hatása, inkább az időjárás-változás viselhette meg, sok baba érzékeny a frontokra..
2009. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mire kaptátok? A homeós szerek először 2-3napig felerősítik a tüneteket, majd utána lesz csak javulás, ha már beindul a szervezet öngyógyító folyamata.
2009. okt. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hasfájásra: chamomilla vulgaris ch15

2 napig kapta, de ma már nem mertem adni...

2009. okt. 26. 18:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi fogzásra használjuk a Chamomilla Vulgatis Ch15-öt, 4 napig nem volt kaki, tegnap már nem adtam neki, mára megvolt az eredmény.
2009. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mást nem adtak mellé? Mi dioscorea villosa 9ch-t szedtünk mellé és nagyon jó volt a pocójára, igaz az első 3 nap nagyon rossz volt. Mint már írtam, erősiti a tüneteket és csak utána javul. A chamomilla nem kimondottan hasfájásra való, hanem az az miatti tünetek enyhítésére. Nyügösség, alvászavar, hangulatingadozás stb... Nem okoz székrekedést. Nyugodtan add neki továbbra is, gondolom napi 3x5golyócskát szedtek, ha tudod vedd meg mellé a másik fajtát. Hasfájásra jó még a colocynthis is és a lycopodium is, a tünetekől függően kell kiválasztani a szert. Lehet venni a gyógyszertárakban homeopátiás könyvet, abban rengeteg minden benne van. Mi orvostól kaptuk ezeket, és örülök hogy megpróbáltuk és hogy segített. Remélem nektek is beválik majd.
2009. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!