Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szekrekedes utan most hasmenes?

Szekrekedes utan most hasmenes?

Figyelt kérdés
3hos tapszeres babonak ket hete szekrekedese volt.Tanacsoltak adjak neki gyumolcs levet ami baboknak valo.Tegnap kapott is korte levet a nap soran lenyelt kb.150ml.Este es eddig nagyon hasmenese van gondolom a gyumiletol.Kerdesem lenne kell ilyenkor adni neki valamit vagy magatol elmulik?
2011. júl. 5. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit nem kell adni. ha az étvágya jó és nincs letörve akkor ha hetekig fosik sem kell neki adni semmit sem.

nálunk 4 hós kora után jött és 4 héten keresztül rettenetesen fosott, orvoshoz mentünk mindig de ahogy az orvos mondta ez a gyomor változása legtöbb baba valamilyen formában átesik rajta.


gondolom nálatok a gyümölcslétöl van egy 3 hósnak nem késsz még a gyomra 150 mili körtére. amikor azt tanácsolták hogy adjál gyümölcslevet ott leginkább a barack ami segít és én 50 milinél tuti nem adtam volna többet.

2011. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kezdo anyuka vagyok es sajnos nem lehet itt baracklevet kapni gyerkocoknek.Angliaban elek.Van alma meg piros gyumolcsok de barack az nincs:((Gondoltam a korte is hajtos haaat tenyleg az volt:((Higitva itta kajcsik kozott o nagyon sokat iszik mert a tapszerre egy ora mulva mar somjas foleg ha meleg van!
2011. júl. 5. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!