Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babád mennyit van ébren?

6 hetes babád mennyit van ébren?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Éppen ma 6 hetes a kisfiam! Hajnali 5-kor ébredt 7-től visszaaludt 9-ig. Délután 1-kor aludt vissza 5-ig aludt most még ébren van és ma a nagy hőség miatt csak 10 felé fog elaludni, nehezen alszik el most is még 35 fok van, amúgy 8felé el szokott aludni àr vàrjuk hogy hüvösebb legyen! Ilyenkor amikor fent van szoktam neki énekelni beszélek hozzà olyan jó ahogy màr figyel mosolyog,de mindig helyet kell vàltoztatni mert megunja egy helyben. Le is szoktam tenni kisàgyàba egy ideig elnézegett egyedül most màr kezdi. figyelni a zenélös forgot is kicsit! A te babàd mennyit van fenn és mit csinàltok olyankor?
2013. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az enyém ma 6 hetes.2szer ébred éjjel, 1 kõrül és 1/2 5 körül.

Délelött csak 1szer 2szer szunyókál fél órát. Déltöl alszik úgy 3-4 órát, aztán este 6-7 körül egy rövidebbet. Este 1/2 10 kor alszik.

2013. aug. 9. 15:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Szeret nézegetni szines dolgokat, már próbálgatja a hangját. Én is várom a 40° végét...
2013. aug. 9. 15:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém tegnap volt 7 hetes. Még mindig sokat alszik. 3-4 órákat délelőtt, délután is. Általában este 6-tól van fennt fél 10-ig aztán éjjel csak 1szer ébred 3-4 körül, eszik és alszik 7-8ig.
2013. aug. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!