Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudtátok, hogy a Babydream...

Tudtátok, hogy a Babydream (Rossmann) pelenka sokkal puhább és jobb minőségű mint a Pampers vagy a Libero?

Figyelt kérdés

2013. aug. 10. 09:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
Mi ez valami ingyen reklám? Én is azt használom, szeretem is, de nem tudtam, hogy sokkal jobb minőségű, mint a Pampers. Ezt valami tudományos kutatás alapján mondod?
2013. aug. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%

Kinek mi jön be. Én már rengeteget kipróbáltam, de szerintem egyik sem szállhat versenybe a pampers active baby-vel. Nem olcsó, de nem is kell olyan gyakran cserélni mint bármelyik másikat, szóval igy árban ugyanott vagyok.

Viszont szintén a pampers-től sleep and play meg egy nagy rakás kutyagumi.

De köszi a tippet, lehet kipróbálom.

2013. aug. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
67%

mindjárt megtudom, mert én pamperst használok alapból, de kaptam egy liberót ajándékba, így arról is vannak tapasztalatok, a szekrényben pedig van egy bontatlan babydream, kíváncsi leszek (az is ajesz, eddig nem használtam, mert 1-es kellett, az meg 2-es)


még annyit tennék hozzá: és azt tudtátok, h a 42-es kiszerelésű Babydream párszáz forinttal DRÁGÁBB, mint a 43-as Pampers?! legalábbis a DM-ben

2013. aug. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem ingyenreklàm és jutalékot sem kapok érte a Rossmanntól :-) Tegnap vettem egy csomaggal merr akciós és most vettem le a babàmról az éjszakai pelust és hàt messze veri a két màrkàt! Zöld Pamperst hasznàltunk mindig, de amióta oroszlànosra újították nagyon rossz minőség...áttértem a Liberora (az új fehér csomagolàsúra) de kemény, durva tapintàsú és borzasztó büdös volt. Tényleg viccből vettem ezt a pelust és puhàbb mint bármelyik, teljesen szàraz, gumis, kényelmes minden szempontnak megfelel! A Babylove is elbújhat mögötte!
2013. aug. 10. 09:50
 5/29 anonim ***** válasza:
75%
Én pl utálom, mert vastag
2013. aug. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
A Libero egyébként keményebb mint a pampers hiàba nyomtatnak tollpihéket a pelenkára :-D meg odaírjàk, hogy baby soft.. aha soft csak nem a libero!
2013. aug. 10. 09:54
 7/29 anonim ***** válasza:
20%
A pampers meg nagyon büdös és ha kicsi pisi van bent akkor már lóg rajta, mert a dereka nem gumis
2013. aug. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
75%
Múlt héten vettem Rossmannos pelust, ahogy szoktam, és már nem vastag! Hamar átázik, és még szöszölődik is! Sörnyű lett, pedig tök jó volt. Maradok a tescos pelusnál.
2013. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
75%

Nekem sokkal jobban tetszik a Libero, mint a Babydream, kinek mi jön be.

Ne reklámozz itt, mert kitilthatnak érte!

2013. aug. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
70%

Most voltam rossmannban és a 36 db-os 4+ babydream 2299 ft, vagyis 63,86 ft/db


A Dm-ben tegnap vettem 5-ös méretű liberót, aminek darabja 63,99 ft , kuponnal pedig csak 40,79 ft

2013. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!