Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik mosószert használjátok...

Melyik mosószert használjátok babaruhákhoz? Dreft baby, Tomi baby, Persil sensitive.

Figyelt kérdés

2013. aug. 10. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Eloszor persillel probalkoztam, lanykamat kicsapta az allergia. Utana jott a tomi baby, ez bevalt, igy a dreft babyrol velemenyt nem tudok mondani.
2013. aug. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem használok baba mosószert. Felesleges is, nert az nem marad a ruhában, hanem az öblítő. Igaz, abból is simát, bár erősen hígitva is csak keveset. Szóval szerintem felesleges rögtön megvenni, nem biztos, hogy a babád érzékeny rá.

Persze, ha már ekcémás, akkor lehet kísérletezni , bár én akkor mosódiót vagy valami természetedt használnék.

2013. aug. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam már szinte mindent, egyedül a persiltől lettek kiütései, minden más olcsó drága átlagos jó volt.
2013. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tomi babyt.Meg vagyok vele elégedve.Szépen mos,nagyon jó az illata igy 5blítőt nem is használok :)
2013. aug. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dreft babyt.
2013. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én Biopon takarékost használok. Volt Dreft baby, meg tescosat is vettem, de a biopon vált be. Minden ruhaneműnél ezt használom.A kisfiamnak nem lett baja tőle. Öblítőbe Coccolino sensitive volt először, aztán épp amilyen coccolino volt jó illatú azt vettem. Van itthon kb 3 fajta.
2013. aug. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tomy babyt használtam a lányom ruháihoz, öblítő nélkül kb 1éves koráig. Most már azzal mosom a ruhákat amivel a mieinket is.
2013. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mosódió, olcsó gazdaságos és nem allergizál.
2013. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sima mosószappant (pl.Tisza) lereszelek és feloldok forró vízzel egy kisvödörben és kész a folyékony mosószer. Nem allergizál. Igaz illata nincs, de mi a fontos: a gyerek ettől nem lesz kiütéses, ekcémás vagy az illat és az enzimek, na és a reklámköltséget megtéríteni. Folttisztítás mosás előtt van, marhaepe szappan vagy "venis", az előbbi jobb.

Öblítőt sem használok, ecetet szoktam kb.0,5 dl 20%-t tenni az öblítő tartályba.

2013. aug. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!