Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Persil Sensitive folyékony...

Persil Sensitive folyékony mosószer fehér vagy színes ruhákhoz való?

Figyelt kérdés

Mintaanyagot kaptam, 18 hós kislányom ruháit mostam ki vele, nagyon megtetszett. Olyan finom illata van, hogy talán öblítőt sem igényel.

Vettem egy nagy flakonnal is, de sehol nem szerepel rajta, hogy milyen színű ruhákhoz való!?

Tudtok segíteni? :)

Illetve tapasztalatokat is várok, mennyire hatásos a gyerek foltosabb ruháinál, és mennyire éri meg?


2012. nov. 19. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
én is azt használok!színesekhez és fehérekhez egyaránt!nekem tökéletesen megfelel!előtte tomi baby-t használtam de nem ért semmit!de ez nagyon jó!
2012. nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szóval, mindegyikhez jó - gondoltam, hogy ezért nincs ráírva :D

Köszönöm!


Felnőtt ruhákhoz is használod, vagy csak a gyerekéhez? Foltokat, koszt mennyire viszi ki?

Foltokkal az a bajom, csak a domestos szed ki mindent, viszont az a színeket is :( Nekem semmi más (vanish szappan, vanish oxi-max, ariel folttisztító stb) nem vált be :(

2012. nov. 19. 14:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Mások tapasztalatai esetleg?
2012. nov. 19. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:
csak a baba ruhákhoz használom és minden foltot kiszed de néha venis szappant is használok.sajnos jobban nem tudok neked segíteni:)
2012. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2012. nov. 19. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!