Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 napos a kisfiam és eddig...

6 napos a kisfiam és eddig szinte minden nap csuklott volt, hogy egy nap többször is! Mitől lehet ez? Normális vagy aggódnom kell? Lehet Neki a csuklást az anyatejen kívül mással is csillapítani?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Még sokáig fog majd csuklani minden nap. Legalábbis nálunk hónapokig így volt. Engem is nagyon idegesített már, mert azt gondoltam, neki ez rossz és én nem tudom mivel csillapítani. Aztán egyszer arra keltem fel éjszaka, hogy csuklik, miközben ő édesdeden aludt. Akkor jöttem rá, hogy valóban igaz az, hogy ők ezt nem úgy élik meg, mint mi már felnőtten. :)

Egyébként én 1 hónapos korától adok neki gyerekteát is és az az esetek 80%-ban elállította.

Kitartást!

2013. aug. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden baba sokat csuklik, ugyanis a rekeszizmuk még nem olyan fejlett. Nem kell aggódnod semmi baj a babáddal. Egyébként a kölyök kutyák is sokat csuklanak, felnött korban meg soha.
2013. aug. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én babám is sokáig csuklott. Ez őket nem zavarja, csak minket :)
2013. aug. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is sokat csuklott/csuklik igaz már pár napja nem hallottam pedig még csak 4hónapos lesz 19én. én adok neki vizet vagy bébiitalt.
2013. aug. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. A csuklással a tüdejük és a rekeszizmuk fejlődik.

Nálunk is 3 hónapig volt gyakori a csuklás.Azóta csak 1x-1x.

;-)

2013. aug. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. aug. 15. 08:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Háát, az én kicsimet olyan 5 perc után igenis zavarja... 7 hetes, már a pocakomban is sokat csuklott. Az utolsó két hónapban minden nap, olyan 10-20 percet, volt, hogy többször is, 5 perc után már rugdalózott :) Most, hogy már kint van 5 perc után sírás jön.
2013. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok :) Már 2 hónaposak múltunk,nem zavarja a kisfiamat ha csuklik volt,hogy elaludt közbe! :) már mostanában kevesebbet csuklik,de akkor sem sír csak néz csodálkozva,hogy mi történik vele :)
2013. okt. 21. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!