Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok egy kb 2 éves...

Leírnátok egy kb 2 éves kisgyereknek hogyan néz ki a napi rendje? (evés idő, miket eszik, mennyit, mikor kel. Ilyeneket)

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
A lányom 7 körül kel, rögtön iszik 1 pohár tejet/kakaót. Reggeli 8 körül, kenyér, sajt vagy méz a leggyakoribb. 12 körül ebéd, szinte mindent eszik, amit mi is. 1 körül alvás, hol másfél óra, hol kettő, ritkán több. 3 körül uzsi, gyümölcs vagy joghurt. Este 6-7 között közös vacsi. Fürdés előtt megint tej vagy kakaó. A fürdés 8 után kezdődik, 9 előtt szinte mindig ágyban van. Szerintem nem egy nagy alvó, soha nem volt az, és most a melegben ez csak rosszabb lett, gyakran kelt már 6 után, de talán most visszatér a korábbi menetrend.
2013. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lányom 8.30 körül kel


9-kor reggeli, ez általában még mindig kása,

délelőtt általában játszóterezünk, közben kap valami gyümölcsöt


ebéd 12.30 körül, fele-fele arányban vagy azt eszi amit mi, vagy külön főzök neki, ha külön főzök, akkor általában jó sűrű zöldséglevest kap, egy kis husival, valami hasonlót, mint a főzelékei voltak, csak már nem pürésítem


alvás max. 15.00-ig, ekkor mindenképp felkeltem


délután legkevesebb 2 órát kint vagyunk, ez lehet játszótér, séta a városban, strand, vagy bármi más, közben joghurtot kap vagy túrókrémet és megint valami gyümit


vacsi 19.00 körül vagy mikor hazaérünk,

fürdetés 21.00-kor és valamikor 22.00 körül alszik el.


Napi kétszer szopizik elalváshoz.


Most a forróságok idején ez picit felborult, mert már 7 körül felkelt, de tíz előtt így sem sikerült elaludnia.

2013. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fiam májusban volt 2.

Hétközben fél7kor keltem, megy a bölcibe 7re. Apja megy érte 5 körül én este 7re érek kb haza.

Után játszunk alszik.

Bölcsiben, fél1-1től fél4-4ig alvás van. Enni mindent eszik. Hétvégén délig alszunk és 3-4 körül ebédelünk,de van hogy csak 1-2 körül kelünk fel.

2013. aug. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszike... akkor nem csak az enyém van fent 22.00-ig vagy tovább.. sajnos az enyém nagyon finnyás... főtt ételt szinte nem eszik.. nagyon ritkán és akkor is csak keveset...
2013. aug. 11. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyém mostanában kezdett el nem enni, de csak azokat a dolgokat, amiket eddig nem kapott, főleg gyümölcsöket (eper, málna, szeder, áfonya, sárgabarack). Egyébként nagyon jó evő a kezdetek óta.


Az hogy későn alszik el, nem nagyon zavar, mert én is bagoly típus vagyok, még egykor is itt olvasgatok. Viszont reggel nagyon jó, hogy együtt tudunk sokáig aludni.


Majd ovi előtt azért megpróbálok ezen változtatni...

2013. aug. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Enyém csak hétvégn van fent addig, 8-9 között lerakom aludni. Tudja, hogy akkor van alvás mikor lerakom és kész,nincs hiszti, ha fent lehet tovább élvez is kész.
2013. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!