Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves kisgyereknek lehet...

1,5 éves kisgyereknek lehet adni fehér szalonnát? Illetve van a fehér szalonnában valami "hasznos"?

Figyelt kérdés
Anyósom eteti a gyerekemmel. Én meg nem enném, és el se tudom képzelni, h az a tömény zsir mitől lehet egészséges? De ő és a férjem szerint is az jó a gyereknek. Nem találtam a neten semmi "kézzel" foghatót, amivel érvelhetnék ellene, de mellette se.... Nos, valaki tud nekem hasznos információval szolgálni?! Köszi :)
2012. máj. 10. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy éves státuszon mondtam a dokinak, hogy nem nagyon eszik a lányom. Erre ő tanácsolta a zsírszalonnát, akár kenyérre dörzsölve, akár magában, mert hogy nagyon szeretik a gyerekek. :D

Én sem eszem meg, rá sem bírok nézni. Pedig apukám szerint gyerekkoromban meg csak azt ettem.

Hogy hasznos-e, vagy nem, azt nem tudom, de ha szereti, egye. Ha ártana, a doki sem ajánlaná. :D

2012. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy ekkora gyerek még tudja,hogy mi kell neki.Ha nem kéne,nem enné meg.Gondolom nem kilószám eszi.Had egye,de különben tényleg a szalonna az egyetlen dolog,amit még a rosszevők is megesznek.
2012. máj. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan mint a vaj, vagy margarin. Én is ettem gyerek koromban, anyu azt mondta imádtam az abárolt szalonnát. Lányom a tepertőt szerette 1-1,5 évesen, most 3 évesen már nem eszi meg:)
2012. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt tudom, hogy kiskoromban irtó rossz étvágyam volt és anyukám elmondása szerint csak a zsíros kenyeret, szalonnát és füstölt sonkát szerettem. :)

Hátránya...nem tudom...jól vagyok és nincsenek ma sem felesleges kilóim. Bár már több mindent megeszek azért. :)

Előnye: eszik a gyerek, végre! :)

Amúgy a zsírban oldódó vitaminoknak biztos jó.

2012. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát nézd...mindenféle sz@rral teletömött felvágottaknál biztos jobb....gondolom nem egy egész oldal szalonnát vág be a gyerek naponta.Esetleg ha betudsz szerezni valahonnan mangalica szalonnát az jobb mert azt mondják annak a zsírja még az olivaolajtól is jobb tehát az egészséges.
2012. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!