Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17hónapos kisfiamnak eddig...

17hónapos kisfiamnak eddig heti egyszer mikor felhúztam a pöpijét szépen feljött. Most viszont félig jön fel és nem is engedi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld neki.
2013. aug. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de félek hogy letapad
2013. aug. 12. 10:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy születnek,hogy le van tapadva ha piszkálod apró szakadások lesznek benne és nagyon fog neki fájni,ne bántsad neki,gondolom még pelenkás majd ha lekerül a pelus akkor szépen óvatosan megtanítod neki pisilésnél óvatosan húzza hátra.
2013. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ,de a mi háziorvosunk születése óta húzza neki.eddig fel is jött de most nyaralni voltunk és kicsit piros lett.lehet azért nem engedi
2013. aug. 12. 21:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak huzzad is neki!!! Mindenkepp! Tesom kisfiaet hatrara tottak, hat hadd ne mondjam.... En 1 eves kora elott mar kezdtem ovatosan huzni, egy oldalon picit van feljebb, de remenykedem jo lesz, most szuletett amasodik fiam, az ovet is idoben fogom kezdeni!
2013. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sikerült és jó neki,anyukám tanácsára meleg vízbe próbáltam neki és minden jó
2013. aug. 16. 22:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy sikerült. Ha ezt tapasztaljátok sose hagyjátok annyiban. Kiskoromban nekem is letapadt, azt mondta az orvos, hogy majd megszűnik... 14 éves voltam mikor elmentem vele urológiára, de nem kívánom senkinek azt a fájdalmat!
2013. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hú az eléggé fájhatott,tinikorban
2013. szept. 1. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!