Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rota víus elleni vakcina...

Rota víus elleni vakcina mellékhatásai? Mit tapasztaltatoka a babáitoknál? Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
2,5 hónapos kislányom ma kapja meg a Vakcina első adagját, mire figyeljek nála? Igaz, hogy a hetedik napon fertőző lesz a széklete?
2009. okt. 27. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam már megkapta az összes adagot, már elmúlt hat hós. Nálunk semmilyen panaszt nem okozott, sem hasmenés, sem hőemelkedés, sem bágyadtság, semmi probléma nem volt. Ráadásul én adtam be neki, és nagyon könnyen ment az egész.
2009. okt. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a 7. napon, hanem az első pár nap esetleg 1 hétig is üríti a vírust és megfertőzhet, ezért minden peluscsere után alaposan kezet kell mosni.

Nálunk nem okozott semmi gondot.

2009. okt. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!