Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit iszik 8,5 hós anyateje...

Mennyit iszik 8,5 hós anyatejes babátok? Kisfiam csak néhány kortyot fogad el. Akkor szopizik, amikor akar.

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is van hogy egész nap semmit nem iszik, csak anyatejet. Sőt! legtöbbször ez van.
2009. okt. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom sem nagy ivó. A gyümölcslevet persze elfogadja, de a víz és a tea sem kell neki. Már minden mindegy alapon cukroztam a teát, úgy sem kellett neki. Innia viszontt kell, mert sokszor bogyós a kakija, ezért adok neki gyümölcslevet, meg kínálgatom a vízzel.

Remélem, változni fog a dolog.

2009. okt. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hányszor szopizik egy nap?
2009. okt. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

9 hónapos a kislányom, nekem is szopizott, ha akart, de az utóbbi időben leredukáltam neki max 5-re :-))

Így többet is iszik. A földön, a keze ügyében van az ivópohara, ha kell, odamászik, hanyatt vágja magát, és iszik. Persze azért kínálgatni is kell. Egy-két napja észrevettem, hogy már 1-1,5dl-t is megivott, eddig pedig max az evések után ivott egy-két kortyot.

2009. okt. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem iszik szinte semmit csak néhány kortyot egész nap.Vajon elég lenne folyadéknak,amit szopik? -kb.napi 5x.Amúgy eszünk már gyümölcsöt,joghurtot,vacsira tejpépet,végülis ezek nagy része is folyadék.
2009. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!