Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bepállott bőrére kenhetem a...

Bepállott bőrére kenhetem a Naturland fertőtlenítő, dezodoráló hintőport? Vagy vegyek sima babahintőport?

Figyelt kérdés
Egész nap nyűgös a babám, már 10 óra óta ébren van. Egyéb baja nem lehet, gondolom ez zavarja. Szóval bekenhetem ezzel?
2011. júl. 14. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Fürdés után ezzel szoktam a babámat beszórni, szinte panírozom őt. :)

Fertőtlenít, úgyhogy nagyon jó.

2011. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oké! Köszi!:)


De csak a hajlatokat szórjam, ugye?

2011. júl. 14. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a Johnsons-t használom,nagyon jó mert nem csomósodik,és a meleg kiütésre is jó!
2011. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

bepállott bőrre inkább azt a piros vacakod kend, az fáj neki, hintőportól nem fog meggyógyulni.

gyógyszertári kevert, mondd mire kell és, hogy piros lötty, tudni fogják a nevét, nem egy nagy tétel, azt hiszem 200.-ért vettem és 2 nap alatt rendbe hozta a babám bőrét!


egyébként jó az a hintőpor is. sokat fürdesd, akár a nappali közepére tedd be a kiskádat kevés vízzel és pancsoljon! :)

2011. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem írtam volna a hintőport ha nem segített volna!!
2011. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!