Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ehetek belőle? 3 hónapos múlt...

Ehetek belőle? 3 hónapos múlt a kisfiam, és eddig semmi olyat nem ettem amitől fájhat a pocija. Anyósom zöldbab főzeléket csinált. Ehetek?

Figyelt kérdés
Mikortól lehet enni pl káposztát...stb.nem sokra gondoltam.csak anyatejes a baba.
2009. okt. 27. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazság szerint nincsenek teljesen tiltott dolgok, még a közismer k-betűsök és a puffasztónak mondott ételek sem azok. Mindenkinek magának kell kitapasztalnia, hogy mi az, amit rosszul tolerál a babája. Pl én az első babánál nagyon vigyáztam, mégis rettenetesen hasfájós volt a fiam. A kisebb gyerekeimnél rájöttem, hogy ki kell próbálni kisebb mennyiségekkel, hogy mi az, ami esetleg nem jó nekik. Velük érdekes módon mindent ehettem! Szerintem egyél egy kisebb adagot, ha holnap nem lesz hasfájás, akkor legközelebb már nyugodtan eheted. Ja és a káposztával is ugyanígy..én már az első hetekben ehettem, sosem fájt a kislányom pocija.
2009. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én babám nagyon hasfájós volt 3,5 hós koráig,pedig semmi olyat nem ettem,ami ezt okozta volna. Majd szép lassan elmúlt a hasfájás,igy már mindent eszek,a babtól a káposztáig,nincs baja töle. Próbáld ki,ha megeszed mi lesz.ha semmi gond akkor ehetsz nyugodtan.
2009. okt. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!