Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csak 30 perceket alszik...

Miért csak 30 perceket alszik nappal? Valamit nem jól csinálok? Változni fog ez?

Figyelt kérdés
Este szépen elalszik 8-körül. Èjjel 3-szor kel. Reggel általában 7-körül ébred,majd fennt van 1,5 órát kb. aztán visszaalszik kb. 10-ig,de sokszor ébred közben,mindig cicin alszik vissza. Délután csak 30 perceket alszik,de hulla fáradt. 10 nap múlva lesz 4 hónapos.

2013. aug. 15. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
én a helyedben ennek is őrülnék az és babám szintén 4 hónapos és van mikor egész nap fent van. van mikor egyszer alszik kb 1órát. igaz ez miatt szépen átalussza az éjszakát :) de nappal szinte nem tudnák semmit csinálni ha anyósom nem lenne velünk és nem csinálja meg azt amit nekem kéne :)
2013. aug. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez van nálunk is, de ezt én luxusként élem meg a korábbi időszakokhoz képest :) Szóval szerintem sokat alszik :) Szintén 4 hónapos!
2013. aug. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Enyém most 6 hónapos, 4 hónaposan nekem is fent volt 2-2,5 órát majd aludt 30 percet! Egy perccel sem többet :) Most van hogy 50 percet-1 órát de néha másfél órát is alszik! Leginkább mióta hasra fordult, kúszik körbe-körbe, szerintem így jobban elfárad. Igaz többnyire napközben már csak kétszer alszik, a 30 percesből mindig megvolt a három!
2013. aug. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor biztosan ott a fény az alagút végén! Már nagyon várom,hogy elkezdjen kúszni. Talán jobban elfárad. Amúgy nem zavarna,hogy ennyit alszik,ha éjjel átaludná az éjszakát. :-)
2013. aug. 16. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!