Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket válasszam? Nemsokára...

Melyiket válasszam? Nemsokára szülök de nemtudom melyik nevet adjam a kisfiamnak! Martin vagy Dominik! Mindegyik különleges és nem olyan gyakori név!

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az utcánkban lakik Martin is Dominik is. én a Domira szavazok:)) a 17 hónapos kisfiam haverja és majdnem olyan tündéri mint a fiam:)))
2009. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én a Martinra szavazok,mert rengetegszer gondolkoztam a Dominik néven, de ugye ott van a Dominika név is. És nekem egyáltalán nem szimpatikus, hogy mind a kettő nevet Dominak becézik. Ugyan ez a Gábor és a Gabriella.
2009. okt. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem a Martin tetszik jobban, mert a Dominikról az az eltűnt kisfiú ugrik be.

De attól is függ, mi a vezetéknév.

2009. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Martin!!!
2009. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Adhatod neki mind a kettőt is! Szép, ritka nevek, és lehet két keresztneve is a babának! Az én fiamnak két vezetékneve van, megkapta az enyémet is meg az apjáét is, a keresztneve Maximilián lett.
2009. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
en nem adnam mert itt szlovakiaban minden masodikat igy hivnak,foleg azokat akik kesobb hiaba magyar gyerekek szlovak iskolaban fogjak vegezni!!!mert itt az olyan divatos!ezek a nevek itt abszolut szlovakos nevnek szamitanak,ugymint a milan is!magyar ember nem ad olyan nevet!de en csak leirom a velemenyemet!ne haragudj!en tudom hogy te magyarorszagon mashogy vagy ezzel,nektek nem kell kiallnotok a magyarsagotokert,szoval ahogy erzed!de akkor mar inkabb a dominik...bocs ha megsertettelek 6 hos baba anyukaja
2009. okt. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem MARTIN !!!
2009. okt. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ÉN is a Martinra szavazok:))
2009. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A fiam ovijában 4 Dominik van, elég gyakori név. Martin ritkább és szebb is.
2009. okt. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dominik!Nagyon szép név,szép a csengése!
2009. okt. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!