Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős kórtól lehet...

Milyen idős kórtól lehet használni az AUDI junior fültisztító spray-t? 8 hónapos a babám nála már tudnám használni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,

én elgondolkodtam, mikor láttam a reklámot. Ez tök felesleges dolog, sőt még ártalmas is. Hiszen a fülzsír véd az ártalmas baciktól, miért kéne azt kiszedni. Ami meg kívülről látszik, azt ki tudod finoman törölni babafültisztítóval. (egyébként akik medencézés után fülgyulladást kapnak, az azért van, mert kimosódik belőle a fülzsír és a baciknak szabad útjuk van befelé)

Szerintem ártalmas, ha használnád.

2009. okt. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pont minap voltam az allergológián, és ki is volt írva, hogy a füllel semmit nem szabad tenni. A fülnek van egy természetes tisztulása, azt bolygatni nem szabad, csak ártasz vele.

Főleg a fülgyertya, fülspré ártalmas , káros, és csak ártani lehet vele.

Fülpálcikával is max a külső fülkagylót lehet kitörölni!

2009. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem is gondoltam volna, hogy a gyertya is árt!Pedig a természetgyógyászok ajánlják leginkább. Úgy döntöttem mégsem kell, maradok a hagyományos módszernél.
2009. okt. 28. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!