Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nasivin Sanft 0-1 éves korig!...

Nasivin Sanft 0-1 éves korig! (Cseppadagolós de mint a spray) 1 év feletti babának is adhatom?

Figyelt kérdés
Használ egy 2 évesnek is ugyanúgy mint az 1 év alatti csecsemőnek? Vagy muszály akkor már a spray változatot használni? Ill. ártani nem ártok vele, ha ennél maradok még ugye?
2011. okt. 13. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Van ugyanez 1-6 évesig, az spray. Gyakorlatilag teljesen ugyanaz, csak a kicsiknek való 0,01-es a nagyobbaknak 0,025-ös. (remélem érthető)

Tehát ha a kicsiknek való van otthon dupla mennyiséget használsz ugyanazt éred el vele.

2011. okt. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szoktam ezt használni a 3 évesemnél, ha hirtelen ez van a kezemben (1 év alattim is van). Ha a nagynak adom, akkor dupla cseppet kap.

Használ neki is, ha taknyos, beválik szerencsére.

2011. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is adtam a 3 évesemnek és én is dupla adagot és használt.
2011. okt. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. okt. 13. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!