Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A régi fajta diafilmek jók az...

A régi fajta diafilmek jók az új diavetítőkhöz is? Vagy azokkal már ezeket nem lehet használni?

Figyelt kérdés
Azért itt kérdezem,mert talán az oldal olvasóinak a legaktuálisabb ez a kérdés.Köszi!
2009. okt. 28. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem jók!!!!!!!

Tavaly karácsonyra vettem egy új diavetítőt a munkahelyemre a gyerekeknek. Volt csomagolva hozzá egy dia (Vuk 1. rész.), nem is vettem többet, mert volt rengeteg.

Még jó, hogy kipróbáltam, mert kiderült, ezeket az ősi darabokat nem játssza le.Nem lehet belefűzni.

Sajnos a márkáját nem jegyeztem meg a gépnek, de nem hiszem, hogy mostanában sokfélét lehet kapni. Ha jól rémlik, magyar gyártmány volt.

2009. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! AZért kérdeztem,mert szívesen vennék újat,mert nagyon szépek,de sajnálnám,ha a kisfiam nem láthatná a régi aranyos meséket,amiket én is néztem.
2009. okt. 28. 14:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem is véletlen, hogy az új vetítőkhöz nem jók a régi filmek... Rohadjanak meg ezek a pénzéhes sz*rf*szúak!
2010. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!