Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi ez? Kislányom lábszárán...

Mi ez? Kislányom lábszárán van egy szabálytalan alakú, vöröses-lilás szederre emlékeztető apró kidudorodásokból álló folt. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Szia, itt egy cikk róla. Éranyajegynek hívják, jóindulatú érdaganat.

Az én kislányomnak a popiján van, 1 hetesen kezdett el nőni, akkor kb 1mm volt, lett belőle 6 hetesen kb 2 centi nagy. 7 hetesen mentünk először érsebészetre vele (Heim Pálba, Tasnádi Gézához, a neten megtalálod a számát, időpontra lehet menni), kapott fagyasztó kezelést, ami abszolút nem fáj, nem kell tőle félni, csak megöli a burjánzó ereket. Legközelebb mentünk 4 hónaposan, majd 10 hónaposan. Most 11 hós a babám, már majdnem elmúlt, de még egyszer majd kell menni jövő év elején.

Érdemes elmenni erre a fagyasztó kezelésre, mert így hamarabb elmúlik. Magától 2-3 év is lehet, amíg elmúlik. Jobb, ha elmúlik hamarabb, nehogy megüsse és elkezdjen vérezni.

Nem tudom, bp-i vagy-e, de gondolom vidéki kórházakban is van érsebészet, nézesd meg, és harcolj ki fagyasztó kezelést sezrintem!

2009. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs, itt a telefonszám:


Angiológia

Helye: 1089 Bp., Üllői út 86.



A ép. I. em. 160


Időpontegyeztetés: a 210-0720 telefonon kérje a 1332-es melléket vagy név szerint a keresett orvost.


Prof. Dr. Tasnádi Géza

Címzetes Egyetemi Magántanár


Időpont: hétfő, szerda 14-18 óráig

2009. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon aranyos vagy. A mienk nem nőtt, sőt, elkezdett halványodni és a doki azt mondta h egy éves koráig elmúlik. Nektek ajánlottáka kezelést?
2009. okt. 28. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, kaptam beutalót ehhez a dokihoz.

Elvileg magától is elmúlik az éranyajegy, de gyorsabban múlik a fagyasztással.

Egy ismerős kisfiúnak is azt mondták, hogy 1 éves korára elmúlik, most 3 éves, és még mindig megvan neki. Én ezért döntöttem úgy, hogy kapjon kezelést a babám. Ingyen van, időpontra kell menni, nem fáj, így teljesen rendben van :)

2009. okt. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm. Jó egészséget Nektek!
2009. okt. 28. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!