Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekünk van a cumisüvegben...

Csak nekünk van a cumisüvegben lévő teának vagy almalének fél nap után rothadt szaga? Savanyú?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is sokszor jártam így -magammal. ha a tea meleg, vagy süti a nap,v agy csak műanyag az üveg, nem toleráják egymást...
2009. okt. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Én is érzem télen-nyáron. :( Szerintem a műanyag, meg a gumi, és ahogy bepállik, azt lehet érezni. Én is fél napig tárolok így teát vagy gyümölcslevet. Épp ezért kicsi cumisüvegeink vannak e célra (125 ml-esek).
2009. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Belemegy a kicsi nyála, és attól van, szerintem. Legalábbis, amikor nagyobb lyukú cumit adtam neki, akkor elég gyorsan megromlott...
2009. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ez így van ahogy az előttem válaszoló anyuka írta. Ahogy iszik belőle, vissza folyik a nyála, így gyakorlatilag sokkal hamarabb megromlik.
2009. okt. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!