Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik testrészét imádod...

Melyik testrészét imádod legjobban a babádnak? :-)

Figyelt kérdés

Tudom hogy egy az egyben imádod..ez nem kérdés..! :-) De még is van 1 olyan amitől teljesen még jobban oda vagy?

Én mind a 2 gyerekemnek a talpacskáiért vagyok oda..azok a pici kis párnácskás gyönyörűséges talpak elrabolják a szívem!!!Ahogy össze vissza állt régen a lányomnak, meg most a 8 hónapos kisfiamnak!!!Imádom..szét puszilgatom mindig!! :-)


2013. aug. 16. 21:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
a fülecskéjét és a talpát :)
2013. aug. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A fülecskéjét imádom a legjobban! puszilgatni a kis fülcimpáit,, jajj,imádja!!
2013. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
A lábfejének a felső részét,olyan kis "lapátlábú" :D meg azokat a pici bogyó lábujjakat,a nagy dagi lábujjakkal az élen :)) és az arcát,olyan finom puha,olyan puszilnivaló,de mostanában nem lehet már annyiszor szeretgetni,nem ér rá... :( :)
2013. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Én a gyönyörű dús és tejfelfehér haját, ami most is elég hosszú, hogy beletúrhassam az arcomat!

Ezenkívül a kis kezeit, ahogy mutogat és magyaráz velük, meg azt a puszilni való vastag száját.


Ezenkívül mindenét!!!

Kisfiu! :)))

Persze a talpakat-combokat is <3

2013. aug. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Olyan aranyos amiket írtok!!!! :-)

Én is imádom még a kisfiam édes kicsi száját..főleg mikor valamit csintalankodik, én rászólok hogy "nem", és utána szó szerint vissza pofázik, és közben rötyög.A kislányom gyönyörű szemeit, amivel mind a kettőnket apával le vesz a lábunkról, és a hosszú haját.Na hát meg azok a popók!!!A mindent összefogdosó kicsi kezekről már nem is beszélve!

Na mindenkinek további kellemes gyönyörködést!! :-)

2013. aug. 17. 00:31
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A kis hurkás lábait! :)
2013. aug. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én a kislányom gyönyörű kék szemeit imádom legjobban :-) Aztán a kis talpait meg kezeit és nagyjából mindent :-) El lehet tőle olvadni :-)
2013. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szajat mert ahogy nevet 1foggal ugy nez ki mint egy mokus! A talpat mert olyan mini! A combjat mert husis! A pofijat mert kerek mint egy labda es sorolhatnam! Ugy szeretem ahogy van!:-D MINDENESTUL!
2013. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
a sonkáit :)))
2013. aug. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
a kis pocóját és a kerek, fényes, mosolygós, értelmes tengerkék szemecskéit :) (jaj, mindjárt megőrülök, mert már alszik, és most nem tudom puszilgatni a haskóját!) :) :)
2013. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!