Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért iszik ennyit a fiam?...

Miért iszik ennyit a fiam? Már nem értem.

Figyelt kérdés
fél 6 körül eszik vacsorát utánna8-kor anyatejet és addig nem alszik el amíg meg nem iszik kb egy cumisüvegnyi vizet!!!!vajon miért csinálja ezt???már kikészít!adjatok tanácsot.
2013. aug. 17. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért készít ki az, hogy sokat iszik? Mennyi idős?
2013. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Napközben eleget iszik?

Egyébként az én fiam is nagy ivóbajnok. Napközben is iszik eleget, mégis este mindig szomjas. Lefekvés előtt megiszik egy jó 3 dl vizet,tutira. Soha nem fogunk leszokni az éjszakai pelusról... :)

Ő már lssan 3 éves.

2013. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert talán szomjas?

Hány hónapos? Az is lehet, hogy nem elég a tejed.

2013. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Babeli Zurzavar ***** válasza:
na mondjuk ilyet problemanak erezni... errol sem hallottam meg... miert keszit ki, ha iszik? foleg ha vizet?... meleg van... szomjas. vagy van valami gond amire gondolsz esetleg? nem ertem...
2013. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az jó ha sokat iszik, semmilyen bajra nem utal. Esetleg az állati fehérjéket csökkenthetnéd picit az étrendedből, (én pl mindig akkor vagyok kiszáradva ha húsosat eszem vagy sok tehéntejes dolgot). Tehát az is lehet hogy neked is többet kellene innod, akkor az anyatej is hidratáltabb lenne.
2013. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
13 hónapos!azért készít ki mert nem egyszerre issza meg az egy cumisüvegnyi vizet.hanem részletekben és addig nem alszik el!ez van hogy 1 óra!idáig nem csinálta ezt!napközben nem akar inni hiába akarok neki adni,nem iszik!
2013. aug. 17. 21:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet akkor azért, mert ezzel "húzza" az elalvás idejét. Sok babánál, kisgyereknél elhúzódik az elalvás, szerintem ritka az amikor leteszik és 5 perc alatt elalszik. Lehet ezzel akar még "csenni" egy kis időt magának.
2013. aug. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Babeli Zurzavar ***** válasza:
igaza lehet a 7.nek! huzza az idot. a fiam16 honapos, tapszerrel vagy tejjel alszik el, es addig huzza amig lehet, mert addig fekszem mellette, enekelek, simizem! igy Nektek mennyi idot vesz igenybe az altatas? nekunk mindenestul, amig tenyleg melyen elalszim 30-45perc. ennyi azt hiszem kell Neki es nekem is ahoz, hogy helyretegyuk a napi esemenyeket,picit lecsituljunk egyutt, mindketten
2013. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tegyél bele kevesebbet, vagy adj kisebb cumisüveget. Remélhetőleg leszokik majd erről, mert meggyűlik a bajod, ha az ágytisztaságra kerül sor.
2013. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!