Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tommee Tippee termékekröl...

Tommee Tippee termékekröl szeretnék véleményeket? Cumisüveg, itatópohár, cumi.

Figyelt kérdés

2013. aug. 18. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.mi nagyon szeretjük őket.A cumisüvegekből ezt az egyet fogadta el, ès cumizavaros sem lett mivel a cicihez hasonlo a kialakìtàsa.A csőröst imàdja 4 hònapos koràban talàltunk rà, azòta iszik a gyerek vizet...soha nem csöpög.Cumi nem jött be de ez a gyerekem "hibàja" egy sem kell...:-) àrban nem a legolcsòbb de nem cserèlnèm olcsòbbra. Cumisüveg 3000ft Itato 3000ft cumi 2 db 4000 ft Bp-en.cumit eltesszük a tesònak hàtha...
2013. aug. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is nagyon bejött, cumisüveget 2 hónapos kora óta használjuk, nálunk sem zavart be a szoptatásba,még 8 hónapig szoptattam rendesen cumisüveg mellett, aztán nekem muszáj volt abbahagynom a szoptatást egyéb okokból.

Itatópoharunk is van, abszolút nem csöpög.Szerintem nem olyan vészes árban sem a cumisüveg sem az itatók, főleg úgy, hogy sokszor akcióban vannak a TT termékek, és tényleg miőségi cucc.

A lányom nem cumizik, az újját szopja, így semmilyen cumit nem fogadott el, ráadásul a TT-s cuminkat azt ajándékba kaptuk a mellszívóhoz, tehát ingyen volt.


Az egyedüli ami em jött be az a kézi mellszívó, de az lehet más márkáé sem tetszett volna, em tudom, mert nem próbáltam.Nagyon nem tudtam vele fejni.Elektromos mellszívóval sikerült csak.

2013. aug. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!a pici fiamnak is bejött, a vizet abbòl isszuk!:)dràga, de nagyon jó. nekünk van cumisüvegünk ,cumink, mellszìvònk, sterilizàlònk!:)egyedül a cumi az amit nem fogad el!de abbòl meg a règi durung nagy cumit fogadja csak el!:) jò termèk, megéri!:)
2013. aug. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cumisüvegünk van,nagyon jó!Ettől kevésbé fájt a hasa!
2013. aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!