Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik egyáltalán olyan...

Létezik egyáltalán olyan csőrös pohár amiből nem csöpög és ömlik ki az innivaló?

Figyelt kérdés
Már nagyon sokat kipróbáltunk! Eddig egyik se vált be! Szándékosan nem írok márkát, kérlek írjatok melyik nem csöpög?

2013. aug. 13. 13:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Sosem cumis üvegeztünk, csak csőrös poharaztunk. Ami egyáltalán nem csöpög az a Suavinex itató. Aki szerint csöpög, az hazudik. :D


Az avent kataszrofális, ami nem egyből folyik, az 2 hónap múlva. A Tomee egy kicsit jobb, mi csak a 6+-osat használtuk, az nem csöpögött...

2013. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miért nem itatod egyböl rendes pohárból? Ugyanolyan gyorsan megtanulja, és nem csöpög.
2013. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nekünk van egy tommee tippee-s csőrös poharunk, ami nem csöpög abszolút, viszont nehezen tisztítható.

Nuby-t próbáltuk az nem vált be

2013. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Nekünk csak ez nem csöpög, van hozzá fogó is.

[link]

2013. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Soha nem használtam ilyen itatókat. Pohárból ivott a lányom 6-7 hós kora óta. Viszem magammal a poharat egy zacsiba és bárhol, bármit tudok akkor neki venni és tud inni. vagy viszek magammal magamnak is vizet és abból az üvegből tudok neki is tölteni. Két lányom van és az első még hamarabb olyan 6 hósan már ivott pohárból segítséggel. Tisztább mint ezek az itatók. Ezeket nem lehet rendesen kitisztítani. És nem csöpög:) A másik ami fontos nem megy szét a gyerek foga, ha valami édeset iszik, mondjuk néha kapnak almalevet.
2013. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is a legjobb megoldás pohárból itatni. Én kezdetektől fogva ezt teszem, 5 hónapos a kislányom, bár van Nüby-s itatónk amiből csak akkor jön,ha szívja, de inkább kávéscsészéből iszik.
2013. aug. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Itthon nekem is pohárból iszik, de a játszón és a kocsiban valahogy nem igazán tudom megoldani másképp, ez jóval kényelmesebb mindkettőnknek,
2013. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem kizárólag a Tommee Tippee vált be. Nem vettem észre, hogy nehezen lenne tisztítható. Van egy-két hely, ahová a szivacs nem fér be, de azt megoldom egy babafogkefével és máris tiszta.
2013. aug. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Off: a Tommee-hoz van pici mosókefe, direkt a cumikhoz és itatókhoz. Olyan mint a nagy, csak mini.
2013. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szintén tommee tippee vált be..

próbáltam: avent nuby nuk dm-es egyik se jött be mind folyt

2013. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!