Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez? 3 és fél hós...

Mitől lehet ez? 3 és fél hós a babám, még szoptatom. Minden nap rám jön egy olyan állapot, mint amikor mindjárt elájulsz. Borzasztóan szédülök, émelygek, gyengének érzem magam, szinte ájulás kerülget.

Figyelt kérdés
Van valaki esetleg hasonló helyzetben,vagy mi okozhatja ezt?Elég rémisztő.eszem rendesen és sok folyadékot is iszom,hogy legyen tejcsi a picinek.Aggódom...
2009. okt. 29. 13:06
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem a fáradtságtól van.
2009. okt. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.jól alszom,mert kicsim este lefekszik aludni s reggel 9-kor leghamarabb 8-kor ébred.így én is alszom,valamikor még napközben is.
2009. okt. 29. 13:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem jelentkezz be a háziorvosodhoz..

Biztos elküld egy vérvizsgálatra...

Lehet,hogy valami vitamin hiányod lehet..,nem?

Persze ez csak találgatás,de azért jobb,ha lát egy orvos is..


Nekem akkor jelentkezett a szédülés,mikor nagyon fáradt voltam,és nem nagyon aludtam..De ez nálad ügye kiütve...


Üdv.:egy 3 hónapos baby anyuja:)

2009. okt. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is a kimerultseget mondanám először,de aztán lehet,h vashiányos vagy=vérszegény!

Én is mikor nem szedtem a tablettámat,akkor rámtört ez au erzes!

2009. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy most jön ki rajtad a feszültség.
2009. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

sajnos egész terhesség alatt vérszegény voltam,és vashiányos,és valószínű most is.Vastabletta hiába van itthon nem tudom szedni ,mert aranyerem van,s így is egy kín mire "oda" kerül a sor,hát még ha szedem a tablettát.

Akkor szerintetek vashiány és vérszegénység okozná?Most is épp így érzem magam,pedig pihenek...szörnyű érzés.

2009. okt. 29. 13:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet vashiányos vagy.
2009. okt. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia,


nekem is volt ilyen,és én is vashiányos voltam,addig keresgéltünk,amig találtunk olyan vas készitményt amivel tudtam wc-re is járni.. ;)

szóval lehet találni ilyet is.

nekem a maltofer nevü vált be,de neked lehet h más lesz jó

van vmi folyékony is azthiszem krauter blut a neve,a barátnőmnek pl.ez volt a jó :)

tudom milyen ilyesztő tud lenni ez az érzés..jó lenne egy doki akii segit ebben.

remélem tudtam segíteni! :)

2009. okt. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!