Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használjátok a papaveritas...

Használjátok a papaveritas cseppet? Tényleg kábítja a babát? Hasfájásra bevált?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk hasfájásra csak ez jött be. Mindent próbáltunk de semmi sem használt, csak ez. Én nem vettem észre, hogy kábított volna.
2009. okt. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kábítja, igen. a mi orvosunk nem ajánlotta. ettől is csak 1-2 hétre múlik el a hasfájása
2009. okt. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Papaverinum. És nem kábítja a babát, mitől kábítaná?? a papaverin az egy görcsoldó anyag. Oldja a görcsöket a kis pocijában. nekünk is csak ez vált be semmi más. Nem volt kábult egyáltalán, csak végre nem üvöltött egy álló nap szegényke.
2009. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi papaverines oldatként kaptuk, szintén hasfájásra, egy darabig jó volt, utána már nem. Nem csak görcsoldó van benne, hanem egy enyhe nyugtatót is tartalmaz, azért orvos írja fel és azért lehet csak maximum 4x1-1,5ml-t adni. Ha többet kap, akkor van "kábító" hatása. Sajnos egyszer előfordult nálunk is, mert véletlenül többet szívtam fel mint kellett volna, másik fecskendőt kaptunk és elnéztem a jelet, így átaludta az éjszakát.... Hosszú ideig, és nagyobb adagban nem szabad alkalmazni, mert hozzászokhat a baba. Nem tudom hiszel e a homeopátiában, nekünk az segített, egy hét alatt elmúlt a ronda hasfájás. Mi chamomillát és dioscorea villosát kaptunk a dokitól.
2009. okt. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a doki írt fel valamit, sajna a recepten csak összetevők voltak, patikában kavarták. lehet hogy ez volt.

A lényeg hogy jól bevált, használt.

3x1 kávés kanál volt az adag. szinte folyamatosan adtam, mert ha kimaradt, már sírt is.

4 hóanpos lett mikor teljesen megvontam. "elvonási" tünetei voltak. 1 hétig nyűgös volt, az én nyugodt babám.

Felhívtam a dokit, hogy már nem adom a lötyit és olyan mintha kicserélték volna a babucim. Nyűgös, Csak a babakocsiban volt nyugta. Azt monda hogy lehet ettől.

Szerencsére túl jutottunk rajta.

2009. okt. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!