Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjam a homeós bogyót...

Hogyan adjam a homeós bogyót 11 hós babámnak, hogy (nemlétező hitem ellenére) hasznos legyen?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 15:03
 1/5 A kérdező kommentje:
bocs, úgy értem, hogy hatásos legyen. a fogzás megviseli. egyébként az ezer féle szerből akár mindegyikből adhatnék neki, ugyanis egy csomó tünete van, és mindegyik szernél más-más a fő tünet...
2009. okt. 29. 15:04
 2/5 anonim ***** válasza:

5 golyót oldj fel egy kiskanálnyi vízben és be a szájába. Mi camomilla-t használtunk, segített, én volt, hogy óránként adtam, ha nagyon nyűglődött.

Remélem nektek is használni fog valami.

2009. okt. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is a chamomillát használtuk, 3*5 golyót, én nem oldottam fel vízben, hanem betettem a babám szájába, és simán elnyalogatta :) Nekünk használt, jobban aludt tőle, amikor fájt a bújó fogacska.
2009. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A sogórnőmék borostyán nyakláncot adtak a baba nyakába.Állítolag ez is hatásos
2009. okt. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mennyi idős volt a baba, aki elszopogatta? nem nyelte le rögtön? vagy fulladozott?? kipróbálom!
2009. okt. 30. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!