Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfogadjátok a doktornéni...

Megfogadjátok a doktornéni tanácsát akkor is, ha teljesen ellenkezik az elveitekkel?

Figyelt kérdés

a dokinéni szerint kövér a babám-mert 1hónap alatt hizott egy kiló 10dekát.azt mondja,ne etessem éjjel-de hogy birja ki egy ilyen pici baba éjjel?vagy keltsem fel 11körül?és akkor 6ig ki kell birnia?

már olyan jól beálltunk-szépen elalszik,egyszer eszik éjjel1-2körül.más ennek is nagyon örülne.próbáljak átállni?


2013. aug. 21. 16:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszi a megnyugtató válaszokat.nem a X.kerület-de úgy tűnik ez sem jobb.egy hónapos a babám-és a dokinéni tényleg könyvből mondta...
2013. aug. 22. 08:12
 12/12 anonim ***** válasza:

Csak átgondolom,és saját belátás szerint döntök.

Ha nagyon nem egyezik a véleményünk,akkor mást is megkérdezek (védőnő,anyukám,nagyobb babás barátnők,fórum)


Nekem is azt mondta az első 4 hónapban folyamatosan,hogy sokat eszik,túl sokat hízik,ne adjunk neki annyit enni.Persze eszemben sem volt kivenni a cicit a szájából,anyatejjel nem lehet túletetni.Elkezdett kúszni,megnyúlt,a kis hurkás kisbaba nagyon soványka lett,lemozgott minden falatot.Onnantól azt hallgattam,hogy éheztetem,vagy mit csinálok,miért ilyen sovány...Ezzel sem foglalkoztam,evett amennyi jólesett neki,most már 3 éves,normál testalkatú,már nem nő annyira gyorsan mint 1 éves kora körül.

2013. aug. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!