Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos lányunk a férjemmel...

6 hónapos lányunk a férjemmel mindig gurul a nevetéstől, énvelem meg max elmosolyodik, gyakran sír. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem féltékenységből írom, hanem nem tudom hogy hogy mit kéne tennem hogy velem is jól érezze magát. Én is játszom vele, táncolunk zenére, szopik még sokat, de ha nem csinálok bohócot magamból akkor nem örül nekem. Mit tanácsoltok?
2013. aug. 22. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Ismerős.:-) férjem ràfùj a hasàra kacarâszik de elèg kb ha meglàtja èn meg egy mosolyért dolgozok oràkat :-D


sirni szerintem nem miattad hanem neked sir.Mivel velünk vannak mindig apànak jobban örülnek.Nem hiszem hogy sokat tudsz tenni, de szerintem nem is kell:-) szinten 6 hòs a kiscsajom..

2013. aug. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Volt már többször is hogy ugyanazokat a bolondos mozdulatokat csináltam mint apa, úgy nézett rám, hogy "ennek meg mi baja?" Én gátlásosabb vagyok, olyan ciki ha bohócot csinálok magamból. Máshogy nem lehet megnevettetnem?
2013. aug. 22. 11:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez, csak anyóssal. Akármit csinálok, max egy mosoly, ha anyós csinálja UGYANAZT, megpukkad a röhögéstől. Én elfogadtam a helyzetet, most már nem érdekel, és néha már nekem is sikerül kuncogást kicsalni belőle.

Nem kell erőltetni, légy önmagad, ha játszol vele akkor játsz a hangoddal is, pl hoooool vaaaaan a BABAAAAAA, előbbit mély, a nagybetűset magas hangon, mintha kirobbanna belőled, vagy bugyborékolj neki, takard le egy kis takaróval vagy kendővel az arcát, rántsdd fel és adj ki vicces hangokat, de neked is élvezned kell ám. Egy idő után ő maga veszi majd le, aztán teheted a saját fejedre is, hogy levegye rólad és hallja a vicces hangjaidat. Finoman megharapdálhatod a hátát, az csikis szokott lenni, attól is kacarászik az enyém. Vidd a tükör elé és hangok kíséretében vágj pofákat. Tüsszents, köhögh, krákogj miközben toppantasz egyet és utána vicces pofát vágsz, erre is szoktak reagálni. Hirtelen most ennyi. Ezek mind anyósom trükkjei, ha én csinálom max egy mosoly (kivéve a harapdálást és a takarót), anyóssal meg kajak hahotázik a baba. :) de leginkább fogadd el a helyzetet, ne görcsölj rajta és örülj ha sikerül. Az meg, hogy nem örül neked, butaság, te vagy az anyja, az etetőgép, a legpuhább párna, a legfinomabb illat és a legmegnyugtatóbb hang a világon, apa meg csak egy szórakoztató műsor a napi rutin során. Fogd fel így és könyebb lesz!


9 hónapos kiscsaj anyuja

2013. aug. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1 vok :nekem hosszu a hajam ha fèsülőm heeee-zik ezerrel, ha megcirogatom rötyög.Akkor is ha az ujjait bekapom hammhamm kiseretebe vagy mondom neki hogy hopppaa ès hozza tapsolok akkor is rohog

probald megtalalni a sajat rötyögeseteket ezeken apaval nem nevet

ja megegy ha az orràra adok puszit meg ha mondom neki hol az orrod ? ezek is jok szoktak lenni ...

2013. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2.-nàl is jo otletek vanbak, àsitàson nàlunk is van kacaj...remèlem sikerül megtalàlnod..:-)
2013. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is a Szent Apának kacarászott sokáig. Ebben a korban engem még kiszolgáló személyzetnek tekintett aki mindig macerálja peluscserével, evéssel, őrjöngött ha nem vittem sétálni, ha lefektetem és ő még nem álmos. Most hogy elmúlt 10 hónapos, kb.1 hónapja velem is "jóban van". Ha énekelek neki minden második sort gyorsabban, magasabb hangon énekelek, ez nagyon tetszik neki. Bújócskázunk, játszunk, ilyesmi.

Mondtam apának, hogy néha Ő is pelenkázhatná, etethetné ha nem éhes ... stb., mert kicsit lélekölő, hogy kiteszem a lelkem és nekem csak a sírás jut sokx.

2013. aug. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a jó ötleteket! Igyekszem hasonlókat kreálni.
2013. aug. 22. 18:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia.sikerül elérni valamit apuci kis hercegnőjènél? (1 vagyok) nàlunk tegnap hazajött az apja màr attòl szakadt a gyerek a nevetèstől, ahogy a bukòsisakot levette. Persze orrszìvàsnàl üvöltott nekem :-D
2013. aug. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, én szívom le a fikuszkákat, teszem tisztába legtöbbször, hamit készítek neki, de nem, neki apa a minden:) Az az érdekes, hogy ha apa egy hétig itthon van, akkor is ő a minden. Én is több órát küzdök egy mosolyért:)
2013. aug. 26. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!