Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barnás darabkák 1 hónaposom...

Barnás darabkák 1 hónaposom bukásában! Mi lehet ez? Az orvost csak este tudom felhívni!

Figyelt kérdés

nagyon megijedtem, nem bukott sokat, és már darabos volt, de nem teljesen fehér, hanem barnás darabkák is voltak benne.


igaz, hogy az a mellem amiből legutóbb szopott, eléggé sebes, viszont egyáltalán nem vérzik és nem is vérzett..


estig szétaggódom a fejem, van valami ötletetek mitől lehetett ez?


2013. aug. 23. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak annyi ötletem van, hogy addig is hívd fel a védőnőt, és őt kérdezd meg.

Talán tényleg a sebektől van.

2013. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk friss vér és alvadt is volt. A mellemből származott. Attól, hogy nyílt seb nincsen rajta, még vérezhet a szoptatás alatt. Ha a babád jókedvű, jó étvágyú és közérzetű és nem lázas, nem kell aggódnod. Nyugi, reméljük, nincs semmi baj.
2013. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nézd meg a melledet nincs-e rajta egy kis sérülés, ygakran van hoyg a mell vérzik igy a baba azt is kiszivja a tejjel és az szinezi be a tejet.
2013. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
attól hogy igy nem vérzik attól mégha a baba szivja azzal az erövel akkor emgeredhet a vér is. Nagyon nagy erövel tudják szivni. szinte midnig ez okozza, de azért mindenképp beszélj az orvossal.
2013. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem volt egy belső vérhólyagom ami kifakadt, kívülről nem látszott seb a bimbón, de vért nyelt a baba - de csak a kakiban láttam viszont a fekete-barna darabokat, bár nálunk nem is bukós egyáltalán, büfizni is csak 3 hós korától tud :)
2013. aug. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!