Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babád éjjel mikor...

2 hetes babád éjjel mikor ébred, hogy éhes? Este mikor eszik utoljára?

Figyelt kérdés

Az én babám 2x is kel.2 körül meg 5 körül.Este 11 éjfél tájt még kér enni.Hogy fognak így kimaradni az éjszakai evések?

Első baba,és tapasztalatlanok vagyunk.Hogy szoktassuk,hogy az éjszakák mielőbb nyugisak legyenej?


2013. aug. 16. 07:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Igaz nekem màr 6hetes de mi is így voltunk!fèl10fele eszik utoljàra a babàm 1-kor kel cicizik,aztàn 3-negyed 4fele megint ciciszopizni,majd hajnalba is 6körûl eszik aztán alszik tovàbb.Kb 3òrànkènt eszik,tehàt teljesen normàlis ha 2×kel a babàd,gondolom szoptatod te is!?Meg szerintem az nem mostanàban lesz hogy kimarad az èjszakai szoptatàs,egy 2 hetes babànak mèg szüksège van a szopira èjszaka is,mèg az enyèmnek is pedig ô 6hetes.
2013. aug. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja ès ùgy gondolom hogy maguktòl elhagyjàk majd az èjszakai evès,az èn lànyom pl.alig-alig szopizik màr èjszaka,inkàbb csak szomjoltàs.Elsô voltam
2013. aug. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze,nem is holnaptól gondoltam.Csak,hogy ne hónapokig tartson ez neki.
2013. aug. 16. 07:48
 4/7 gabszem ***** válasza:
Kislányom 6 hetesen aludta át az éjszakát először, de mondjuk ő tápszeres baba, onnantól minden éjszakát átaludt reggel 7-ig, majd reggel 10-ig!!! Pár hónapig ilyen szépen aludt aztán 4-5 hós korától rossz alvó lett és ez ma is tart sajnos (18 hós). 2 hetsen még 3 óránként evett éjszaka is. Úgy emlékszem este 10-kor evett, utána hajnali 2-kor, 5-kor , valahogy így.
2013. aug. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát sok baba eszik hónapokig éjjel. szeritnem ez nem szoktatás kérdése. Egyik baba igényli másik nem. A Te babád jelenleg telejsen tankönyvi módon eszik és ez igy is van rendjén. Multkor olvastam erröl egy szakértői véleményt hogy miért várják el a mai szülők már pár hetes korban hogy átaludja az éjszakát a baba??? Ott azt irták hogy 10-11 hónapos korig telejsen normális ha nem alussza át az éjszakát a baba, meg is volt magyarázva orvosilag miért van igy. Persze vannak babaák akik hamar átalusszák az éjszakát de sok nem és azzal sincs baj aki nem.
2013. aug. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Nyugi,egy 2 hetes babának még éjszaka is kell a kajcsi mert éjszaka is éhes..az én kisfiam is 2 hetesen ébredt éjszaka is enni,méghozzá 2-2,5-3 óránként..nem könnyű tudom az éjszakai szopiztatás,amikor az ember már jól alszik éjszaka 1-2 óra felé,és tessék,ő éhes,és nincs mese,kelni kell.De majd el fogja hagyni az éjszakai evést,vagy max 1x fog csak kelni.Az én kisfiam 3 hós 3 hetes,de éjszaka már csak 1x kel enni,vagy pedig 1x sem!

Pl:tegnap este 23 órakor evett,legközelebb pedig csak ma reggel 7 órakor ébredt enni :) Jó persze párszor fel kellett kelni hozzá,mert cumival alszik el,és ha kiesik a szájából akkor itt a világ vége,arra fel szokott kelni,olyankor csak vissza tesszük neki és alszik is tovább :)

Úgyhogy nyugi magától be fog állni,mi sem szoktattuk a kisfiúnkat ahhoz,hogy éjszaka ne egyen..teljesen magától állt be :)

2013. aug. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem akarom,hogy most azonnal hagyja el az éjszakai evést csak érdekel,hogy is van ez. Mint írtam első baba és gőzünk sincs mikor minek jön el az ideje.Azért is kérdeztem mert olyan sokat olvastam,hogy ekkor meg akkor elhagyta a baba,hogy már megkevert.Nameg anyósom is jön a maga hülyeségeivel.Azt hittem,hogy valahogy az esti evéssel kell majd "játszani" hogy kitolódjon az éjszakázás.
2013. aug. 16. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!