Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós babám tegnap estére...

8 hós babám tegnap estére benáthásodott. Orrcseppen és orrszíváson kívül kell/lehet-e még tenni valamit?

Figyelt kérdés
Láza nincs, a torkát, amennyire láttam, nem piros, az orrából átlátszó váladék jön. Megyjegyzem: fogzik...
2009. okt. 30. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát a gyakori orrszívózáson kívül mást nem nagyon tudsz tenni. Nekem a dokinő a Stérimárt ajánlotta orrcsepp helyett, de az kevésnek bizonyult úgyhogy vettem neki 0.1-es orrcseppet is. Gondolom már kap teát/vizet vagy valamilyen itókát, tehetsz bele pár csepp Cebion cseppet. Most így hirtelen nem emlékszem hány cseppet kell adni a babának, de a betegtájékoztatóban benne van. Minden esetre és megmutatnám orvosnak is a torkát, biztos ami biztos.

Jobbulást nektek!

2009. okt. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hidegparasito a szobajaba, es emeld meg az agy fejreszet egy 5-6cm-el. Jobbulast!
2009. okt. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kérdezhetek "butát", miért kell ilyenkor megemelni a fejrészt? Már több helyen olvastam, de érdekelme a miért is...
2009. okt. 30. 10:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugy kevesbe dugul be az orra. (Talan)
2009. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert ami összegyűlik az orrában váladék az nem az orra felé fog ürülni, hanem lefolyik.

Nekem is 8 hós mi is most estünk ár rajta. Ami nekünk használt: Cebion csepp, kamillás oceán orrspray, orrszívás. Nátha ellen nincs más. Egyébként ne lepődj meg, de akár 2 hétig is elfog ez tartani (dokim megnyugtatott, hogy a nátha ilyen lassan múlik) A lényeg, hogy sokat szívd az orrát ne menjen rá az arc és homloküregre!

2009. okt. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. okt. 31. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!