Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos kisfiamat még...

3 hónapos kisfiamat még szoptatom, s most pár napja markostól hullik a hajam. Ez a szopi miatt van? Vagy normális? Már nagyon látványos. :- (

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális. El fog múlni, ne aggódj. Persze segít, ha szedsz valami vitamint. Ja, és vissza is fog nőni! Nekem is kb. ilyenkor jelentkezett, de csak 2,3 hétig tartott. Nyugi!
2009. okt. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
...úgy értem 2-3 hétig :-)
2009. okt. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor kezdett el hullani amikor a kicsim 10 hetes volt.. Már 14 hetes, de még mindig hullik.. már nem annyira, de még mindig sok. Egy jó púpos marékkal kezdtem hajmosáskor, már csak fél marék :)Mondjuk az én hajam eléggé hosszú. Nekem is mindenki azt mondja normális, mert a terhesség alatt nem hullott, de ijesztő.. és már a fele hajam elment.. Gondolom ezzel nem vigasztaltalak meg.. azért kitartás!
2009. okt. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is iszonyatosan hullott, amíg szoptattam. Szedtem orvosi javaslatra A E és D vitamint és 1-2 hét alatt jobb lett a helyzet. nem múlt el teljesen, de már nem hullott annyira (az elevit és a gravida nem jó erre) Próbáld ki, nálam bevált.
2009. okt. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!