Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felébreszthetem?

Felébreszthetem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 9 hónapos tündéri kisfiam,aki minden nap máskor kel reggel...6-9 óráig terjedően,nem ragaszkodom semmilyen szigorú napirendhez,de van hogy így az egész napi program felborul.Szerintetek felébresszem mindig ugyanabban az időpontban?Tapasztalatok?


2013. aug. 24. 10:43
 1/10 málna_ ***** válasza:
100%
még nagyon pici, én nem tenném.
2013. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem sürgős a program vagy bölcsihez kell szoktatni,akkor én nem ébreszteném fel.
2013. aug. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem ébreszteném fel.
2013. aug. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tervezz rugalmas programot, kegyetlenség felébreszteni szerintem is, ha csak nem időre mentek valahova. Az én fiam ha felébresztik maga az ördög, szóval én nem javaslom, hogy ébresszed, inkább próbáld korábban elaltatni.
2013. aug. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is. Örülj, ha alszik:)
2013. aug. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyetlen programom van a babàzàson kívül ìgy 9 hònap elteltèvel, a torna...ezt csak reggel tudom megtenni,mert akkor van a teremben gyerekfelügyelet.De nem szeretnèm őt fàradtan beadni.Ezèrt is gondoltam arra,hogy mondjuk èbresztem 7kor,9re elfàrad...hagyom aludni ès utàna indulunk,mert akkor tuti friss mèg 1-2 òràt.Lehet ezèrt pàran elìtèltek, de külföldön èlünk,nincsenek mèg igazàn baràtaim ės ez lenne az egyetlen elfoglaltsàgom a kis hercegemen kìvül. :)
2013. aug. 24. 11:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Áhh hát ez nem így működik. Én próbáltam úgy beállítani a kislányom kis belső óráját, hogy felébresztem. Csak még jobban áthúzott a számításaimat. Esetleg bébiszitter megoldás lehet, vagy választasz másik olyan helyet, ahol egész nap van gyermekfelügyelet, és akkor mentek tornázni, amikor kedvetek tartja vagy a trónörökös megengedi! ;)
2013. aug. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát akkor nagyon szerencsés vagy, mert sok anyukának egyetlen programja sem maradt, szóval nemtudom te hogy vagy vele, de nekem első a babám, most csak ő a fontos, nem kelteném fel azért, hogy eltudjak menni tornázgatni...pláne nem adnék be őrzőbe egy 9hónapos kisbabát.
2013. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nyilvánvalóan nekem is ő az első. :)

Nem ébresztem fel...úgy lesz,ahogy ő akarja és ha tehetem megyek tornázni,mert akkor én ezek szerint hálás lehet azért,hogy ez az egy programom akad Rajta kívül... :)

2013. aug. 25. 11:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy a torna fontos mert az sem jó ha az ember begubózik, babának és mamának sem jó. Szóval semmi esetre sem szeretnélek elítélni. De az ébresztésnek elég sok hátránya van, mint már mondtam az én fiam maga az ördög ha felébresztem, próbáld inkább előbb letenni aludni. Nem tudnád megoldani ( ha előbb le tevés sem válik be), hogy pl. 2 hetente mennél tornázni és akkor jönne valaki aki vigyáz a picire amíg te elmész tornázni. Esetleg ha csak a torna számít és még nincs kialakult társsaság akik miatt csak ebbe a csoportba akarsz menni tornázni akkor kereshetnél más, számotokra megfelelőbb időpontban lévő foglalkozást,(pl. hétvégente mennél tornázni és addig apa vigyázna rá) , egyénileg mennél tornázni pl. kondi terembe, vagy kereshetnél baba-mama tornát.
2013. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!