Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hónapos a kislányom.1...

5 és fél hónapos a kislányom.12 napja nincs széklete (csak szopik) Elvittem gyermekorvoshoz, ott azt mondták, hogy normális, ne idegeskedjek majd kakil. Szerintetek ez normális, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az alábbiakat probáltam:cukros kamillatea éhgyomorra,lázmérözni és kupozni.Semmi sem használt.
2013. aug. 24. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Hát szerintem ez nagyon sok idő! Próbáld lázmérőzni és tornáztasd is a kis lábát.
2013. aug. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu... Nekem a 10 napra mondták azt. Ha kúp se használ,akkor irány a kórház! Ott adnak beöntést. Vagy gyógyszertár és ott vehetsz beöntő labdát és megcsinálhatod otthon neki. Egyél sok sok rostot vagy adj neki 1 kis kanál szilva levet,hátha használ
2013. aug. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Szerintem is nagyon sok idő!Az én kislányom is nehezen tudott kakilni és elég hasfájós volt!Nekem azt tanácsolta a védőnő,hogy próbáljak neki Levolac szirupot adni nekünk bevált!Mondjuk nem tudom hogy esetleg ez többször is előfordult-e már vagy csak most először !De lehet hogy csak egyszeri székrekedésről van szó!
2013. aug. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem csak 1-2 napok maradtak ki eddig, ilyenkor ittam capy rostos oszibaracklet, 2-3 ora mulva volt is eredmenye a babanal. Probald meg, ha nem hasznal mindenkepp vidd el orvoshoz -akar masikhoz is.

remelem hamar rendben lesz a pici.

2013. aug. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

én adnék neki körtét/barackot/szilvát


nálunk is hasonló volt a szitu,ezek segítettek

2013. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 salvadorina ***** válasza:
Glicerin-kúp. Ha attól nem kakil, akkor semmitől... Nekem ezt 4 kakimentes nap után ajánlotta a doktornő amikor fél éves volt a lányom, bár rajta látszott, hogy szeretne kakilni, csak nem megy.
2013. aug. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Adtál már neki gyümölcsöt?Az őszibarack csodákra képes. Mi is kaki gondok miatt kezdtük el a hozzátáplálást 4 hónaposan. Üdv 1 éves kisfiú anyukája
2013. aug. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
3 napja hozzátáplálom almával és répával(orvos ajánlotta)de idáig még semmi.Glicerines zselét adtam neki 6 nap után,meg 11 nap után,de attol se kakilt.
2013. aug. 24. 15:49
 9/15 anonim ***** válasza:
Az almától meg a répától nem lesz jobb a kakihelyzet. Szerintem ne kísérletezz hanem orvos, azonnal, utána ráérsz variálni az étrendetekkel!
2013. aug. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 salvadorina ***** válasza:
De szenved is? Próbál kakilni?
2013. aug. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!